Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція

Гібридна сонячна електростанція
Гібридна сонячна електростанція
Автономна сонячна електростанція
Автономна сонячна електростанція
Сонячна електростанція для будинку
Сонячна електростанція для будинку
Джерело безперебійного живлення
Джерело безперебійного живлення
Сонячні батареї для квартири
Сонячні батареї для квартири
Зелений тариф
Зелений тариф

Застосування альтернативних джерел електроенергії стає доступнішим. Сонячні електростанції дають користувачам вагому перевагу – відчутну економію фінансових коштів у використанні електроенергії. Тому перехід на сонячну енергію є не лише екологічним рішенням, але й гарною підмогою для бюджету користувача.

Які є види сонячних електростанцій?

З розвитком сфери альтернативної енергії на ринку з’явився  широкий асортимент різних електростанцій. Так, серед великої різноманітності, можна зустріти баштовий, тарілчастий, параболоциліндричний, фотоелектричний, сонячно-вакуумний та комбінований типи СЕС. Кожен окремий вид електростанцій дозволяє отримати певну кількість електроенергії, тому вибрати та купити сонячну електричну станцію можна буквально для будь-якого будинку чи підприємства.

Ціни на електростанції залежать від багатьох факторів, зокрема типу, потужності панелі, розмірів, конфігурації та інших моментів. Зверніться до фахівців нашої компанії для більш детальної інформації.

Купити автономну сонячну станцію або так звану сонячну установку від компанії «Inteleng» – це незамінний внесок у незалежність від громадської електричної мережі та відмінна можливість економії витрат, оскільки ви можете скористатися безкоштовною енергією сонця.

Які дають переваги сонячні електростанції для дому?

Насамперед, для тих, хто хоче оснастити власну ділянку сонячною електростанцією, варто подбати про бюджет, який буде виділений на це. Звісно ​​перед тим, як починати відкладати гроші, важливо визначитися, чи виправдають себе ці вкладення? Яку вони будуть мати окупність? Побутова сонячна електростанція може стати незамінним джерелом живлення мережі та значно спростити життя, наповнивши його комфортом. У разі встановлення сонячних електростанцій, користувач отримає такі переваги:

  • повну автономність системи;
  • незалежність підстанції від відключення електроенергії;
  • відсутність перепадів напруги, які можуть призвести до пожежі та/або непридатності електричних приладів;
  • відсутність необхідності оплати за енергопостачання;
  • повна безшумність системи;
  • екологічність рішення;
  • повна надійність системи та відсутність приводів для ваших переживань.

Для тих, хто вирішив купити сонячну електростанцію, є можливість не лише скоротити витрати, але й можливість заробити. Коли вироблення енергії покриватиме побутові потреби та буде певний залишок, який можна буде продати державі. Цей момент варто взяти до уваги. Адже витрати на придбання та встановлення СЕС будуть повністю покриті. Наприклад, взимку продуктивність електростанцій буде мінімальною, а влітку навпаки досягне свого піку: це означає, що продаючи залишок електроенергії влітку, користувач може перекрити витрати, продаючи залишки енергії.

Домашня сонячна станція стане вашим незамінним помічником у збереженні сонячної енергії, яка реалізується освітленням приміщень та джерелом живлення для різних домашніх приладів.

Які складові входять до сонячної електростанції?

До складу сучасних систем сонячних електростанцій входять такі елементи:

Деталь Призначення
Панелі Ці елементи є основними, адже саме вони і відповідають за вироблення енергії. У СЕС використовуються найчастіше полікристалічні та монокристалічні типи панелей.
Накопичувачі Ці складові необхідні для того, щоб накопичувати і зберігати вночі енергію, вироблену в денний час.
Контролер Ця деталь відповідальна за керування заряджанням батареї, щоб запобігти поломкам. Його робота полягає в тому, що коли заряд батареї стає повним, контролер припиняє роботу системи.
Інвертор За допомогою цієї деталі напруга, вироблена СЕС, перетворюється на стандартні параметри.

Як обрати сонячну електростанцію?

Якщо ви замислилися над тим, щоб купити СЕС в Україні, необхідно ознайомитися з основними критеріями. Це допоможе придбати саме ту сонячну електростанцію, яка вам підійде. Найкраще орієнтуватися на такі фактори:

  • Насамперед, у цьому питанні варто звернути увагу на фактор інсоляції, який визначає рівень освітлення, тобто кількість сонячних променів, що потрапляє на місце, де стоятиме СЕС. Для північних регіонів фактор інсоляції буде значно меншим, тому, для того щоб отримати необхідну кількість енергії, потрібно буде купити сонячну електростанцію з більшою площею.
  • Враховуючи той самий фактор інсоляції, варто ознайомитися з наявністю природних перешкод для сонячного світла (будівлі, які розташовані неподалік, високі дерева, стовпи тощо).
  • Площа, на якій розташовуватиметься СЕС. Перед купівлею сонячної електростанції важливо зрозуміти, яка кількість електроенергії вам знадобиться, і чи може площа, що є в розпорядженні, дозволити розмістити на ній потрібну кількість сонячних панелей.
  • Крім того, перед тим як купити СЕС, важливо звернути увагу на ціну сонячної електростанції, щоб точно вкластися у виділений бюджет.

Зрештою, будь-які сонячні електростанції є чудовим рішенням для бізнесу, підприємства або власного використання. А щоб отримати максимум вигоди з покупки СЕС, важливо відповідально підійти до її вибору. Від правильно поставлених критеріїв залежить майбутня ефективність системи певному ділянці землі.

У компанії INTELENG на вас чекає якісний сервіс та уважне ставлення до ваших прохань та побажань. Ми допоможемо вибрати сонячну електростанцію під ваші потреби, щоб вона довго радувала вас, робила комфортніше повсякденне життя та економила кошти!

Залежно від того, який інвертор для сонячної станції буде встановлений у будинку замовника, функціональне призначення може бути різним. Мережева сонячна станція, наприклад, дозволяє закривати частково власне споживання та продавати надлишки у мережу за зеленим тарифом. Автономна сонячна електростанція не дозволяє продавати надлишки генерації, зате забезпечує резервне живлення Вашого будинку при відключенні мережі. Для цього необхідно купити накопичувач енергії до Вашого автономного інвертора.

На наш погляд, оптимальним рішенням для приватного будинку є гібридна станція. Вона поєднує в собі переваги і мережевої, і автономної. Монтаж сонячних електростанцій гібридного типу переважає протягом останнього року.

Автономна сонячна електростанція – пристрій безперебійного живлення Вашого будинку, оснащений власною генерацією за рахунок сонячних батарей.

До 2022 року основний розвиток в Україні набули мережеві станції під зелений тариф. Оскільки виробництво електроенергії в Україні із альтернативних джерел заохочується державою через високу вартість її викупу у приватних домогосподарств.

На жаль, у 2022 ми зіткнулися з важкими перебоями в електропостачанні. Встановлення автономного інвертора та акумуляторів дозволяє забезпечити безперервне живлення важливих споживачів електрики. А доповнення цього комплекту сонячними панелями дозволяє отримати автономне харчування з весни до осені гарантовано.

Продуктивність сонячної електростанції залежить від умов освітлення фотомодулів. Свою номінальну потужність сонячна панель виробляє при попаданні на неї світлового потоку 1000 Вт/м2. Це буває в районі полудня з квітня до жовтня включно за ясної погоди. При похмурій погоді, або перебуваючи в тіні, сонячні батареї виробляють істотно менше електроенергії аж до нуля.

Статистика спостережень над роботою сонячних електростанцій дає такі дані. За середній літній день (травень, червень, липень) 1 кВт фотомодулів виробляє 5,5 – 6 кВт*годину. За середній зимовий день (грудень) 1 кВт фотомодулів виробляє лише 0,2 – 0,25 кВт*годину.

Сонячні панелі виробляють різних розмірів. Це залежить від їхнього призначення. Є фотомодулі для портативного використання розміром із книгу. Їхня потужність зазвичай становить 10 – 20 Вт. А бувають великі фотомодулі для наземних електростанцій розмірами 25 на 13 м потужністю до 600 Вт.

ККД сонячних панелей на даному етапі розвитку технології становить від 20 до 22%. Тому найсучасніші монокристалічні сонячні батареї дозволяють отримати лише п’яту частину енергії сонячного світла, що на них потрапляє.