Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячні батареї для квартири

Сучасні сонячні панелі підходять не тільки для приватних будинків, а й для квартир. Продуктивні моделі з ККД вище 19-20%, відносно невеликими розмірами і вагою можна встановлювати на балконі, лоджії, на даху і навіть на стіні. Залежно від кількості та типу батарей вони можуть частково або повністю покрити потреби в електроенергії. Головне – правильно вибрати фотомодулі та інше обладнання для домашньої СЕС.

Як вибрати сонячні панелі для квартири?

Особливість монтажу фотомодулів на балконі полягає в обмеженій площі для їх встановлення. А ще ж знадобиться місце для монтажу інвертора, акумуляторів, приладів для захисту СЕС. Щоб найбільш раціонально використовувати простір, варто вибирати сучасні панелі високої продуктивності з ККД понад 20%. 

Розміщувати сонячні батареї на балконі найкраще з південного боку. Але далеко не завжди виходить встановити обладнання саме тут. Важливо також врахувати, що частину дня батареї перебуватимуть у тіні через велику щільність забудови в місті або високі дерева. А отже, потрібно вибирати панелі, які ефективно працюють в умовах затінення і похмурої погоди – монокристалічні фотомодулі, виготовлені за технологією Half-cell. Модулі з «половинчастими» осередками з монокристалів кремнію вловлюють більше променів сонця та ефективніше працюють в умовах низької освітленості.

Скільки треба сонячних батарей для квартири? 

Їхня кількість залежатиме від рівня витрат електроенергії. Для його розрахунку потрібно порахувати максимальне енергоспоживання всіх приладів, які ви використовуєте. Також важливо врахувати, що фотомодулі працюють на повну потужність тільки за оптимальних умов, коли на вулиці сонячно, а температура повітря становить близько 25°C.

Щоб точно підібрати кількість фотомодулів та їхню оптимальну потужність, довірте розрахунки компанії Іnteleng. 

Що входить до комплекту сонячної електростанції?

Крім фотомодулів у квартирі також потрібно встановити:

  • інвертор, що перетворює постійний струм на змінний;
  • акумуляторні батареї для накопичення надлишкової електроенергії (це актуально тільки для гібридних та автономних СЕС).

Де купити сонячну панель для квартири?

Замовити фотомодуль з доставкою та встановленням можна у компанії Іnteleng. У нашому каталозі представлені продуктивні сучасні панелі потужністю від 540 Вт. Пропонуємо надійне обладнання з ККД понад 20% від перевірених виробників: Abi-SOLAR, CHINT, JA Solar та інших компаній. Ціна на сонячні батареї становить від 210 USD. Гарантуємо швидку доставку та найкоротші терміни встановлення. 

Замовляйте фотомодулі на сайті, щоб скоротити свої витрати на електроенергію та більше не залежати від центральної електромережі.