Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна електростанція для будинку

Сонячна електростанція для будинку

ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Сонячна електростанція
Сонячна електростанція для будинку
Калькулятор СЕС для власного споживання
Споживання за місяць (червень або липень), кВт*год:
кВт*год
% споживання у денний час доби:
%
0
%
100
%
Тип покрівлі:
Результат розрахунку
Потужність СЕС, кВт:
Необхідна площа покрівлі, м2:
Вартість СЕС, USD з ПДВ:

Втомилися від постійного підвищення цін на електроенергію? Витрати стають все більшими, і ви напружено хапаєтеся за голову? В думках звучить питання: «Що буде далі?!», і ви міркуєте над тим, щоб встановити сонячну електростанцію? Маємо для вас відповіді на всі питання про СЕС на власний спожиток. Тож, читайте та приймайте правильні рішення.

Що таке власна сонячна електростанція, та в чому її переваги?

На власне споживання - зображення 1 Власна сонячна електростанція – це стабільне та прогнозоване джерело живлення. Така СЕС в Україні зібрана виключно з якісних комплектуючих та не потребує ремонту чи обслуговування протягом усього періоду роботи. А це не менш ніж 20 років!

Тільки поміркуйте, потребуючи лише разових капітальних інвестицій, власна сонячна електростанція дозволяє зафіксувати вартість електроенергії на рівні 85 коп./кВт*год. на наступні два десятиріччя. А це значить, що:

  • зростання тарифу в майбутньому не призведе до зниження вашої конкурентоздатності, а навпаки підвищить її за рахунок зменшення витрат на енергоносії;
  • враховуючи нинішню вартість електроенергії для юридичних осіб, окупність таких систем відбувається за 4-5 років;
  • ви вкладаєтесь в таку електростанцію зараз, і протягом 20 років отримуєте дуже низькі витрати на електроенергію;
  • власна СЕС також вирішує проблеми недостатньої потужності підведеної мережі, та неможливості її підвищення.

Де встановити СЕС на власний спожиток?

Підприємства, як правило, мають значні вільні площі покрівель, які можна легко задіяти для встановлення фотомодулів. Обладнання сонячної станції просто інтегрується в наявну енергомережу об’єкта та забезпечує алгоритм її роботи, при якому в першу чергу споживається власна електроенергія. Але якщо енергії не вистачає, то домішується частина енергії з мережі.

Якщо навантаження вашого підприємства співпадає з сонячною активністю – це  ідеальний випадок для встановлення сонячної електростанції на власне споживання. Можна навіть спланувати графік роботи таким чином, щоб по максимуму використовувати свою електроенергію.

До речі, фотоелектричні системи чудово масштабуються. Ви можете встановити станцію потужністю від 3 кВт, аби переконатися в тому, що це працює. Максимальна потужність станції не обмежена. Чим вона вища, тим більше ви заощаджуєте. Підвищити потужність станції можна будь коли.

Чи потрібно узгоджувати з державою встановлення сонячної електростанції на власний спожиток?

Встановлення сонячної електростанції на власне споживання для підприємства не потребує якихось узгоджень з контролюючими органами, оскільки ви не генеруєте електроенергію в мережу. Весь процес від підготовки проекту до запуску станції в роботу займає 2-3 тижні.

Чому варто обрати нашу компанію для встановлення СЕС на власний спожиток?

На власне споживання - зображення 2Компанія «Інтел Інженірінг» є партнером компанії «Атмосфера – технології природи». Ми пропонуємо високу якість та професіоналізм встановлення СЕС під ключ. На сьогоднішній день багато компаній пропонують свої послуги, але не кожна може забезпечити високу якість обладнання та довгий термін якісної служби. Ми ж пропонуємо гарантію на встановлення СЕС на власний спожиток!

Головними нашими перевагами є:

  • встановлення СЕС під ключ. Вам не потрібно думати над тим, хто встановить фотомодулі, не потрібно контролювати весь процес і турбуватися про те, де купити матеріали для встановлення сонячної електростанції. Ми відповідальні за високу якість пропонованого обладнання та високу якість встановлення сонячних батарей;
  • підтримка клієнтів після встановлення СЕС на власний спожиток. Уже після встановлення сонячної електростанції, у разі виникнення якихось питань або необхідності консультацій, ми завжди залишаємося на зв’язку з вами. Ми не зникаємо. Ви є нашим клієнтом і через місяць, і через рік, і через 10 років. Ми забезпечуємо гарантію на довгі роки, і в разі виникнення якихось питань або проблем, ми завжди приходимо на допомогу. Це значно відрізняє нас від інших конкурентів, оскільки більшість організацій після встановлення СЕС не підтримують зв’язок з клієнтом. Це не про нас.

Якісні консультації, найкращі рішення для вашого підприємства, вигідні ціни – все це ви можете отримати в компанії «Інтел Інженірінг».

Потурбуйтеся про своє майбутнє вже зараз! Зробіть своє майбутнє сонячним вже сьогодні разом з нами.