Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячні батареї на АЗС

Сонячні батареї на АЗС — чудова можливість використання сучасних технологій для значного скорочення витрат на електроенергію. Оскільки конкуренція на ринку послуг, що надаються АЗС, досить сильна, передові мережі в Україні постійно інвестують гроші в розвиток своїх заправних станцій.

І, як відомо, грамотне інвестування приносить добрий прибуток. Тому сонячні батареї для підприємства — це ще й можливість підвищити свій дохід.

Саме розташування АЗС, як правило, сприяє успішному та високоефективному встановленню такого обладнання. Про це ми розповімо докладніше.

Переваги встановлення сонячних батарей на АЗС

Усі ми розуміємо, що сонячні панелі – це економічно вигідно. Але ми хочемо Вам розповісти про це забезпечення в деталях, щоб і Ви, не гаючи часу, почали заробляти, як це вже роблять наші клієнти. Отже, перейдемо до переваг сонячних панелей на підприємствах:

  1. АЗС – це складний комплекс обладнання. Заправні колонки – потужні споживачі електроенергії. Крім реалізації палива, сучасні мережі АЗС також надають послуги фуд-кортів, де також задіяна велика кількість енергоємного обладнання (холодильники, продуктові вітрини, кавові машини, грилі, печі тощо). Крім того, є стели-цінники, освітлення та ін. Все це споживає величезну кількість електроенергії. Давайте порахуємо: вартість 1кВт, одержаного від сонячної станції для АЗС – менше 1 грн. Це мінімум у 5 разів нижче за вартість електроенергії для підприємств в Україні. Звідси постають питання та відповідь: Як заробити на сонячних панелях? — Встановити сонячну станцію для споживання електроенергії.
  2. Інтенсивність роботи заправок у денний час доби – значно вища, ніж у нічний. Тобто величезна частка споживання електроенергії припадає саме на той період, коли її можна отримати за допомогою сонячних панелей.
  3. Висока ціна на електроенергію для АЗС збільшує операційні витрати та суттєво знижує рентабельність бізнесу. Сонячні панелі на даху АЗС – ефективний спосіб зниження операційних витрат – підвищення прибутковості бізнесу.
  4. Великі навіси АЗС ідеально підходять для встановлення сонячних батарей. Як правило, заправні станції знаходяться на достатній відстані від високих будівель, що дозволяє безперешкодно генерувати електроенергію.
  5. Встановлення сонячних батарей на даху АЗС – крутий іміджевий хід. Впровадження сучасних енергоефективних технологій, а також турбота про навколишнє середовище – добрий спосіб вирізнитися серед конкурентів та привернути увагу.
  6. Крім використання електроенергії для роботи заправних колонок та різноманітного обладнання, на АЗС все частіше встановлюють зарядні станції для електромобілів. Це по суті прямий продаж електроенергії клієнтам АЗС. При цьому отримувати її на місці від своєї сонячної електростанції – найбільш економічно вигідний варіант. Сонячна панель для заряджання автомобільного акумулятора – чудовий крок до процвітання бізнесу.

  7. Зелений тариф для юридичних осіб має складну процедуру оформлення. З огляду на високу вартість підключення до мережі з метою продажу електроенергії за зеленим тарифом – цей вид бізнесу отримує все менше уваги в Україні. З іншого боку, широкого поширення набувають сонячні електростанції для внутрішнього споживання підприємств. Не купувати електроенергію з мережі за ціною 6 грн/кВт – значно вигідніше, ніж продавати її туди за зеленим тарифом 4 грн/кВт.

Підбиваючи підсумки, слід зазначити, що, використовуючи сонячні батареї на своїй АЗС, Ви:

  • Генеруєте енергію за «фіксованим» тарифом, тим самим примножуючи власний прибуток;
  • Дбаєте про екологію та чисті джерела енергії, що оцінять Ваші клієнти та поставить Вас на рівень вище за конкурентів;
  • Ви заправляєте електрокари, що стане новою галуззю Вашого бізнесу.

Будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання. Команда INTELENG, з турботою про Ваш бізнес та навколишнє середовище.