Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
Власна сонячна електростанція для підприємства Власна сонячна електростанція для підприємства

Власна сонячна електростанція для підприємства

Виробляйте електроенергію для свого бізнесу самостійно!
Сонячна електроенергія компенсуватиме енергетичні потреби підприємства.
Сонячна електроенергія компенсуватиме енергетичні потреби підприємства.
Електромережа підприємства не змінюється. Мінімальні втручання у існуючу структуру мережі.
Електромережа підприємства не змінюється. Мінімальні втручання у існуючу структуру мережі.
Робимо монтаж згідно з євро-стандартом кваліфікованою командою фахівців та інженерів.
Робимо монтаж згідно з євро-стандартом кваліфікованою командою фахівців та інженерів.
Надаємо консультативно-технічний сервіс протягом 10 років після монтажу електростанції.
Надаємо консультативно-технічний сервіс протягом 10 років після монтажу електростанції.
В аварійних ситуаціях організовуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт.
В аварійних ситуаціях організовуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт.
В аварійних ситуаціях організовуємо виїзд спеціаліста на Ваш об'єкт.
Вирішіть усі енергопроблеми бізнесу
Постійне зростання тарифу
Постійне зростання тарифу
Недостатньо потужності для розширення бізнесу
Недостатньо потужності для розширення бізнесу
Збільшення потужності неможливе
Збільшення потужності неможливе
Нестабільна електромережа
Нестабільна електромережа
Працюємо на ринку
3+ років
Працюємо на ринку
Реалізованих проектів
50+
Реалізованих проектів
Середня окупність
4 роки
Середня окупність
Вартість кВт*год.
0.85 грн.
Вартість кВт*год.
Залишилися питання?
Зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам!

Який вид сонячної електростанції вибрати для свого бізнесу?

Для того щоб досягти максимальної ефективності роботи сонячних електростанцій для виробництва, підприємства або будь-якого іншого виду бізнесу, недостатньо просто зважитися на їх придбання та встановлення. Надзвичайно важливо підібрати ідеальний для вас вид СЕС, що даватиме необхідний обсяг електроенергії. Існують такі комплекти СЕС:
Тип комплекту СЕС Загальні характеристики
Сонячна електростанція, яка встановлюється на дах Одна з найефективніших форм СЕС, займає мало місця, проте підійде не для всіх підприємств (лише для тих, де є відповідний дах)
Наземна СЕС Є золотим стандартом СЕС, виробляє величезну кількість додаткової електроенергії, але її необхідно підбирати з урахуванням особливостей ділянки землі, де вона буде розташовуватися.
СЕС для фасаду Значно заощаджує фінанси на оформлення фасаду будівлі, займає мало місця та дає велику кількість електроенергії.
Електрогенеруючий сонячний навіс Принцип такого виду СЕС у створенні навісу, який можна використовувати для корисних потреб у бізнесі. Наприклад, такий навіс можна використовувати як криту стоянку для автомобілів або обладнання, для зберігання вироблених деталей і т.п. Вгорі навісу розташовуються сонячні батареї, які генерують електрику.
Обираючи найкраще рішення для промислової сонячної електростанції на власне споживання, зважайте на особливості площі, на якій планується її розташування, а також на кількість вироблення додаткової необхідної електроенергії. У всіх цих деталях допоможемо розібратися ми. Компанія INTELENG запропонує найкращі варіанти, що покриють витрати на електроенергію.
Кредиты
Останні проекти
Сонячна станція для СТО
Сонячна станція для СТО
Потужність 15 кВт
Кількість панелей 36 шт.
Джерело безперебійного живлення для магазину
Джерело безперебійного живлення для магазину
Потужність 5 кВт
Кількість панелей
Виробники
Ми працюємо тільки з кращим і перевіреним обладнанням!
solis-logo-v2
Huawei_logo
logo-fronius
Victron_logo-275
jasolar_logo
abi-solar-logo
ct-solar
astronergy
ABB-Logopng
eti
kbe
ege

Сонячні електростанції на власне споживання для підприємств, бізнесу чи компанії в Україні

Економічний добробут та рівень комфорту життя населення залежить від роботи підприємств та бізнесів. Вони повинні безперебійно функціонувати. Але є одна проблема: через щорічне подорожчання електроенергії, власникам виробництв та підприємств стає все складніше забезпечити свою компанію, фірму, завод чи склад достатньою кількістю електроенергії. Нерідко доводиться урізати фінансування інших частин своїх проектів, щоб оплатити споживану електроенергію.

Усе це зрештою не призводить до процвітання та розвитку. Але ж вихід є! Гарне рішення – промислові сонячні електростанції під ключ. Встановивши їх, ви зможете скоротити витрати на електроенергію, зробивши ваш бізнес незалежним від ресурсів міської електромережі.

Переваги встановлення сонячної електростанції в Україні

Залежно від того, яким бізнесом ви займаєтеся, формується потреба у електроенергії. Насамперед, ідею зі встановленням СЕС варто розглянути тому, хто:

  • займається виробництвом у цехах на потужному устаткуванні, яке споживає досить велику кількість енергії;
  • має складські приміщення, де є холодильники, морозилки, кліматичне обладнання для підтримки потрібної температури;
  • є власником торгового центру, ресторану, мийки, СТО, кафе чи готелю.

У будь-якому випадку, якою б справою ви не займалися, компанія INTELENG допоможе зробити економнішими побутові витрати на ваш бізнес. Сонячна електростанція стане чудовим рішенням. Альтернативна енергетика на сьогоднішній день – це не тільки майбутнє нашого світу, а й:

  • мізерні платежі за електроенергію за рахунок самостійного її вироблення сонячною електростанцією;
  • відновлюваний ресурс енергії – eco-friendly, до якого прагнуть компанії у всьому світі;
  • зручність, яка досягається завдяки додатковому енергопостачанню в піки активності підприємства (ви можете забути про різке та несподіване вимкнення світла, яке часто буває, якщо підприємство підключене до міської електромережі);
  • збереження фінансів, завдяки якому можна зробити вклад у розвиток свого бізнесу.

Усі ці пункти підтверджують той факт, що сонячні батареї для підприємства – це чудовий спосіб мінімізувати витрати на обслуговування бізнесу.

Чому варто обрати СЕС на власне споживання?

Є безліч підприємств, виробництв та фірм з великим та помірним споживанням електроенергії. І якщо для великих підприємств, які потребують великої кількості електрики, чудовим вибором стануть промислові СЕС, то для компаній з нижчим споживанням краще підійдуть сонячні електростанції на власне споживання. Обираючи такий тип СЕС, ви не тільки забезпечите свою організацію додатковою електрикою, але також:

  • витратите менше грошей на придбання та встановлення станції;
  • позбавите себе від надлишку виробленої електроенергії, якщо вам не цікава співпраця з державою за «зеленим тарифом».

Керуючись цією інформацією, підприємці малого та середнього бізнесу найчастіше підбирають СЕС під розміри своєї організації з урахуванням її енергоспоживання. І це мудре рішення!

Сонячні електростанції мають найбільше переваг у порівнянні з іншими способами енергопостачання. Розглянути їх як мудре інвестування у свій бізнес однозначно варто. І якщо ви плануєте встановити СЕС, звертайтесь до INTELENG. Ми підберемо для вас найкращий варіант із можливих.

Правильний розрахунок електроенергії споживаної підприємством є ключовим у цьому питанні. Сонячна станція для підприємства має частково або повністю покривати його потреби у денний час. Не більше того.

Оскільки сонячні електростанції для бізнесу не можуть продавати надлишки генерації у зовнішню мережу, будь-яка зайва потужність встановлених сонячних панелей – це неефективно вкладені кошти.

Виконуючи замовлення на промислові сонячні електростанції, ми насамперед проводимо енергоаудит підприємства. Вивчаємо профіль його споживання електроенергії по фазах протягом кількох тижнів, а іноді й місяців.

Сучасні сонячні панелі мають ККД 20 – 21%. Це означає, що з квадратного метра освітленої сонцем поверхні фотомодуля можна отримати п’яту частину енергії, яка потрапляє на нього. Тестують сонячні батареї під світловим потоком 1000 Вт/м2 і за такої освітленості вказують потужність сонячної панелі. До речі, приблизно така ж потужність сонячного світла у нас в Україні навесні та влітку в районі полудня у ясний день.

Сонячні панелі бувають різної потужності від 50 до 550 Вт і відповідно різних розмірів. Так, наприклад, ходовий фотомодуль від Ja Solar JAM72S30-540 потужністю 540 Вт має розміри 2,3 м висоти на 1,13 м ширини, а його площа становить 2,6 м.

Якщо сонячні панелі розташовані на похилому даху, то 1 кВт займає 5 м2 площі покрівлі. Якщо вони встановлюються на плоскій поверхні, то 1 кВт сонячної станції займатиме 12 м2.

Монтаж сонячних панелей потрібно зробити таким чином, щоб забезпечити їхню найбільш ефективну роботу. Максимальна продуктивність сонячних панелей в Україні досягається за умови їх встановлення під кутом 35° до горизонту та з орієнтацією по азимуту строго на південь. При цьому головним «ворогом» ефективної роботи фотомодулів є затінення дерев, стовпів, будівель і т.д.

Практика показала, що найкращим місцем для встановлення сонячних батарей є дахи будинків і будівель. Вони розташовані досить високо. Це дозволяє уникнути затінення. Похилий дах будинку – це готова опорна поверхня для фотомодуля. Розташувати панелі на даху значно дешевше, ніж будувати їм окрему опорну раму землі.

Ціна на сонячні панелі на оптових ринках вказується в доларах за ват потужності. Це зручний для трейдерів параметр, оскільки виробництво та продаж у всьому світі сонячних панелей обчислюється сотнями тисяч і навіть мільйонами штук.

Але замовник сонячної електростанції купує не ват, а конкретну кількість конкретних панелей. Тому цифра 0,45 USD/Wp не дає розуміння вартості проекту в цілому.

Нашим замовникам ми завжди озвучуємо вартість фотомодулів. Наприклад, якісний монокристал від ТОП-виробника Ja Solar JAM72S30-540 потужністю 540 Вт Ви можете придбати за ціною 240 USD. Як правило, це вже з доставкою до Вас додому.