Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна станція для власних потреб та резервного живлення підприємства

Сонячна станція для власних потреб та резервного живлення підприємства
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 4 шт.

Сонячна станція для власних потреб підприємства, та забезпечення резервного живлення на випадок відключення мережі. Цей об’єкт ми побудували в сезоні 2023 року в Сумах. Наш замовник – компанія, що займається автозапчастинами. Для економії на оплаті мережевої електроенергії, та з метою забезпечити безперебійну роботу складу не зважаючи на відключення, замовник вирішив встановити автономну сонячну електростанцію.

Сонячні панелі JA SOLAR потужністю по 550 Вт у кількості 8 шт. ми встановили на даху складу. Виготовили для цього з матеріалів замовника досить бюджетну, але надійну баластну систему кріплення  на опорних трикутниках. Орієнтація панелей – чітко на південь. Кут нахилу до горизонту – 30 градусів. Сумарна потужність фотомодулів проекту становить 4,4 кВт. Протягом року така кількість панелей виробляє 4500 кВт*год. електроенергії. Відповідно цю кількість електрики об’єкт не споживає з мережі. Враховуючи вартість електроенергії 8,5 грн./кВт*год. для непобутових споживачів, економія від роботи сонячної станції становить 38000 грн. за рік. 

Автономна сонячна станція – джерело безперебійного живлення

Для забезпечення безперебійного живлення об’єкта ми зібрали замовнику літій-іонний акумулятор ємністю 22 кВт*год. Він дозволяє вмістити всю денну генерацію панелей, та забезпечує автономну роботу у випадку аварій на лініях електропередач протягом 48 годин в режимі економ. Система працює через автономний інвертор потужністю 5 кВт Ea SUN SMX. Вбудований моніторинг роботи інвертора дозволяє відслідковувати статистику та стан системи віддалено. 

Робота сонячної станції налаштована таким чином, що інвертор використовує мережеву електроенергії тільки у випадку розрядження акумулятора до значення 20% SOC. Це дозволяє використати енергію від сонячних панелей максимально повно.

Звертайтесь в нашу компанію INTELENG за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: