Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Акумулятори для СЕС

Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 104 А*год. (C0480104X)
Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 104 А*год. (C0480104X)
BMS ECO BATTERY e-wall 10 кВт
BMS ECO BATTERY e-wall 10 кВт
Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 312 А*год. (E0480312V)
Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 312 А*год. (E0480312V)
Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 416 А*год. (G0480416V)
Li-ion АКБ BMS Eco Battery 48В, 416 А*год. (G0480416V)

Акумулятори для СЕС

ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Комплектуючі для сонячних електростанцій
Акумулятори для СЕС

Розвиток сонячної енергетики – запорука вуглецево-нейтральної економіки. Виробництво електроенергії за допомогою сонячних електростанцій вже зараз зрівнялось по вартості з вугільною тепловою генерацією. Здешевлення pv-технологій у всьому світі лише набирає темпи. Щороку потужність фотоелементів збільшується, а вартість їх знижується. Враховуючи абсолютну екологічність фотоелектричних систем генерації електроенергії, безумовно, майбутнє саме за ними.

Увесь прогресивний світ, і Україна в тому числі, розробляє та затверджує план  переходу на вуглецево-нейтральну економіку до середини цього століття. Мається на увазі посеред іншого заміна технологій генерації енергії, що спалюють вуглеводні, тими, що не продукують парникові гази. Серед них найпопулярнішими є сонячна та вітрова енергетики.

Вказані альтернативні джерела енергії  мають беззаперечні переваги перед так званою класичною енергетикою, що базується на спалюванні вугілля, газу, та продуктів нафтопереробки. Найголовніші з них – це екологічність та відновлюваність.

Єдиним суттєвим недоліком сонячної та вітрової енергетики є те, що фотомодулі виробляють електроенергію лише тоді, коли на них світить сонце, а вітряки – коли на них дує вітер. Оскільки потреба людства в електроенергії є постійною та цілодобовою, виникає природна неузгодженість графіків її генерації та споживання. Пік потужності сонячної електростанції припадає на середину доби, а пік споживання електроенергії на ранок та вечір.

Акумулятори – майбутнє сонячної енергетики

Забезпечення цілодобових потреб електроенергії за рахунок сонячних електростанцій можливе за умови її накопичення та зберігання. Акумуляторні батареї виконують саме це завдання – зберігають надлишки виробленої електроенергії до того часу, коли ця енергія буде необхідною і її можна буде спожити. Використання акумуляторів в сонячній енергетиці дозволяє вирішити проблему неузгодженості графіків генерації і споживання.

Хоча технологія акумулювання електроенергії відома досить давно, саме в нинішньому столітті розвиток акумуляторів отримав нове дихання та набрав стрімкого темпу. Головна причина цього – розвиток електротранспорту.

Літієві акумулятори для сонячних електростанцій

Системи накопичення електроенергії в Сумах для домашнього вжитку повинні відповідати кільком важливим критеріям якості:

  • акумулятори мають бути безпечними для використання;
  • накопичення та зберігання електроенергії в акумуляторах має бути якомога дешевшим;
  • акумуляторні батареї повинні бути надійними та довговічними.

Сучасні літієві акумулятори, які ми пропонуємо до встановлення в Сумах та Сумській області, задовольняють усі перераховані вимоги. Хімія батарей на основі літію довела свою безпечність у домашньому використанні роками експлуатації. Серед розмаїття існуючих технологій акумуляторів саме літієві можуть похвалитися найменшою приведеною вартістю кіловат-години збереженої та спожитої з них електроенергії. Сучасні системи BMS керують режимами заряду та розряду акумуляторів і забезпечують експлуатацію батарей у сприятливих для довговічної роботи режимах. При цьому літієва технологія збереження електроенергії забезпечує від трьох до десяти тисяч циклів заряду-розряду акумулятора з глибиною розряду до 80% ємності. Така кількість робочих циклів при щоденному використанні дає ресурс сучасних літієвих акумуляторів від 10 до 25 років!

Необхідність систем накопичення енергії на базі літієвих АКБ

EnergyStorageSystems (ESS) – системи накопичення електроенергії слід встановлювати для приватного домогосподарства в одному з наступних випадків:

  • до вашого будинку не приєднана мережа змінного струму;
  • вашому будинку потрібна система безперебійного живлення;
  • ви хочете встановити гібридну сонячну електростанцію;
  • вам необхідно підвищити підведену до будинку потужність.

Для промислових об’єктів мотивами встановлення накопичувачів енергії можуть бути:

  • забезпечення безперебійності виробничих процесів у разі відключення мережі;
  • зниження рахунків за електроенергію;
  • підвищення потужності підведеної до вашого підприємства мережі.

У кожному з вказаних випадків ми рекомендуємо використовувати саме літієві акумуляторні батареї (АКБ). Вони суттєво виграють у своїх конкурентів свинцево-кислотних акумуляторів, які хоч і коштують значно дешевше, пропонують набагато меншу кількість робочих циклів. У підсумку системи накопичення енергії на базі літієвих АКБ є більш економічно ефективними. А, враховуючи свою довговічність та набагато більшу глибину розряду, є беззаперечними переможцями у змаганні акумуляторних технологій.

Якщо порахувати приведену вартість 1 кВт*год. електроенергії знятої з АКБ протягом усього життєвого циклу, то виявляється що для свинцево-кислотних акумуляторів вона складає 15 – 20 грн., а для літієвих 3 – 5 грн./кВт*год.

BMS ECO BATTERY – найкраще рішення для систем резервного живлення

Акумулятори BMS ECO BATTERY – сучасні накопичувачі енергії на базі літієвих елементів Tesla–Panasonic це ідеальне рішення для облаштування системи резервного живлення вашого будинку чи промислового об’єкта. Облаштовані системами управління (battery management system), вони забезпечують взаємодію з переважною більшістю гібридних та автономних інверторів.

BMS ECO BATTERY – серія літієвих акумуляторів вітчизняного виробництва. Маючи абсолютно конкурентну вартість на ринку системи накопичення, ці акумулятори мають також ряд беззаперечних переваг:

  • віддача до 100% встановленої ємності;
  • компактні розміри;
  • невелика вага;
  • низький рівень саморозряду (менше 1,5%);
  • велика кількість циклів та довговічність (більше 3000 циклів при глибині розряду 80%);
  • висока пікова потужність (до 80%);
  • ККД не менше 95%;
  • стабільна робота в широкому діапазоні температур (від -5°С до +50°С);
  • вбудований BMS, сумісність з будь-якими типами інверторів та ДБЖ;
  • термін служби до 20 років.

Акумулятори - зображення 1 Акумулятори - зображення 2

Акумулятори BMS ECO BATTERY та їх різновид E-WALL за рахунок розробки та виробництва в Україні мають значно нижчу вартість аніж відомі світові виробники, проте не поступаються їм за технічними характеристиками. А, враховуючи близькість виробника, питання сервісу та обслуговування цих систем накопичення енергії вирішуються оперативно та якісно.

Серед інших літієвих акумуляторів системи накопичення BMS ECO BATTERY мають найнижчу приведену вартість отриманої від них енергії: всього лише 2,9 грн./кВт*год. Для порівняння: юридичні особи споживачі сплачують зараз по 3,5 грн./кВт*год. Тобто використання даних систем накопичення енергії разом з сонячними електростанціями на власне споживання дозволяють підприємствам суттєво економи на оплаті за електроенергію вже сьогодні.

Акумулятори - зображення 3 Акумулятори - зображення 4 Акумулятори - зображення 5

Встановити акумулятори для будинку чи забезпечити резервне живлення на дачі на час відключення мережі. Спроектувати автономну сонячну електростанцію для економії на рахунках за електроенергію, або встановити АКБ для гібридного інвертора що працює за «зеленим» тарифом. Підвищити потужність вашого домогосподарства, або облаштувати автономну електростанцію для підприємства.

З акумуляторами BMS ECO BATTERY від компанії «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ» можливо вирішити будь яке завдання. Звертайтесь за професійною консультацією стосовно літієвих накопичувачів електроенергії.