Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Автономна сонячна електростанція

Автономна зарядна станція на сонячній батареї з літієвим акумулятором ISC-170/400
Автономна зарядна станція на сонячній батареї з літієвим акумулятором ISC-170/400
Автономна сонячна електростанція 5 кВт, 220 В, 50 Гц
Автономна сонячна електростанція 5 кВт, 220 В, 50 Гц
Автономна сонячна електростанція 500 Вт, 220 В (АС) чистий синус
Автономна сонячна електростанція 500 Вт, 220 В (АС) чистий синус

Автономна сонячна електростанція

ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Сонячна електростанція
Автономна сонячна електростанція

Системи резервного живлення, коли об’єкт споживає електроенергію з акумуляторів тимчасово періодично, або має в якості джерела живлення виключно акумулятори та сонячні панелі, мають назву «Автономні сонячні електростанції». В Сумській області та Сумах такі pv-системи можуть бути підключені до зовнішньої мережі, проте ніколи не генерують в неї електроенергію, використовуючи мережу виключно для живлення в разі необхідності.

Автономні СЕС комплектуються акумуляторами відносно великої ємності, яка забезпечує гарантоване утримання об’єкта протягом кількох днів на випадок низької сонячної активності. Також, як правило, такі електростанції обладнуються аварійним гарантованим джерелом енергії, наприклад, дизель-генератором. У разі довготривалої похмурої погоди, коли потужності фотомодулів недостатньо для живлення об’єкта та підтримки акумуляторів у зарядженому стані, а зовнішня мережа відсутня, вони забезпечують живлення системи.

Використання автономних сонячних електростанцій в Сумах та Сумській області

Автономні - зображення 1

Найпростішим та найрозповсюдженішим прикладом автономної сонячної електростанції є система вуличного освітлення на фотомодулях. Їх перевагою окрім економії енергії з мережі, є також відсутність необхідності прокладання кабелю для живлення. Енергії, котру генерує сонячна панель, та акумулює батарея-накопичувач, достатньо аби енергоощадний ліхтар світив усю ніч.

Узагалі, скрізь, де мережа електроенергії відсутня, використання автономної СЕС в Сумській області виглядає досить перспективним. Один із яскравих високоефективних способів використання такого рішення є енергоживлення системи поливу на полях вирощування малини та інших ягідних культур. У полях де ЛЕП відсутні взагалі економія на прокладанні кабелю та встановленні підстанцій є колосальною. А забезпечення живлення свердловинних та цикруляційних насосів за рахунок енергії сонця окуповується в таких проектах за два-три роки.

Іншим ефективним способом використання автономної pv-станції є її встановлення в межах домогосподарства, яке вже виробляє електроенергію з сонця та продає її за «зеленим» тарифом. У його межах вже працює, скажімо, мережева СЕС в Сумах максимальної потужності 30 кВт та виробляє щороку приблизно 35000 кВт.*год., з яких на свої потреби воно споживає 3000 – 4000 кВт*год. щороку.

Таке щорічне споживання зменшує надходження від «зеленого» тарифу на 600-800 USD.  Встановивши для такого будинку автономну СЕС в Сумській області, ми забезпечимо його живлення від акумуляторів і підвищимо свій річний прибуток до максимально можливого.

Як працюють автономні сонячні електростанції в Сумській області?

Якщо автономка спроектована з гарантованим запасом по акумуляторах, то живлення об’єкта, де вона встановлена, відбувається лише за рахунок енергії сонячного випромінювання. Протягом дня воно живить споживачів та підтримує зарядженими акумулятори. Вночі об’єкт споживає енергію з накопичувачів.

Якщо об’єм акумуляторів недостатній, щоб будинок протримався на них до наступної порції енергії від фотомодулів, або потужності сонячних панелей недостатньо для покриття потреб споживачів, то автономний інвертор буде домішувати необхідну частину енергії з мережі.

Автономні - зображення 2

Алгоритм роботи автономної pv-системи

 

З чого складаються автономні СЕС?

Автономні сонячні електростанції в Сумах можуть взагалі не відрізнятися від гібридних за своєю комплектацією, фактично вони так само облаштовані акумуляторами, фотомодулями, комплектами кріплення, комутації та захисту обладнання. Відмінністю автономних інверторів є те, що вони всі однофазні.

Компанія VictronEnergy – лідер на ринку систем автономного живлення, пропонує високоякісні надійні рішення по об’єднанню гібридних інверторів Quatroу промислові потужні трифазні системи живлення. За допомогою такого обладнання можна запросто заживити підприємство з потужністю споживання кілька десятків кіловат.

Автономні - зображення 3

Схема автономної сонячної електростанції

 

Спроектувати автономну сонячну електростанцію в Сумах, порахувати необхідну кількість акумуляторів та потужність інвертора з урахуванням вашого споживання, типу і кількості обладнання, яке слід резервувати, вам допоможуть у компанії «INTELENG» у м. Суми.

Ми професійно займаємося встановленням та обслуговуванням сонячних електростанцій та пропонуємо якісні перевірені сонячні панелі, акумулятори та інвертори для автономних систем енергозабезпечення. Телефонуйте та дізнавайтеся про всі деталі!