Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Сонячна електростанція
Автономна сонячна електростанція
Автономна зарядна станція на сонячній батареї з літієвим акумулятором ISC-170/400

Автономна зарядна станція на сонячній батареї з літієвим акумулятором ISC-170/400

Автономна зарядна станція на сонячній батареї з літієвим акумулятором ISC-170/400
290 USD
0/5 - Голосів: 0
Виробник INTELENG (Україна)
Сонячна панель 170 Вт монокристал
Акумулятор 12 В, 20 А*год Літій-іон, вбудований
Контролер заряду АКБ 12 В, 30 А ШІМ
DC-AC інвертор DC 12В - AC 220 В 400 Вт чистий синус
Порти приєднання USB 5 В, 2,1 А – 3 шт; Авто-прикурювач 12 В, 10 А – 1 шт; Розетка 220 В – 1 шт.
Розміри (в*ш*т), мм 1148*670*30
Вага, кг 12
Опис

Автономна зарядна станція на базі сонячної батареї від компанії INTELENG. Використовується як джерело безперебійного живлення в польових умовах для забезпечення роботи будь яких електричних пристроїв потужністю до 400 Вт.

Конструктивні особливості

Автономна зарядна станція ICS-170/400 виготовлена у вигляді моноблоку. В корпусі сонячної батареї вбудовано літій-іонний акумулятор, та контролер заряду. Виконано всі електричні приєднання. На корпусі панелі змонтовано ручку для переносу зарядної станції, та опорні ніжки, що регулюють кут встановлення.

Зарядка оснащена швидко роз’ємними портами приєднання споживачів:

  • гніздо автомобільного прикурювача 12 В;
  • конектор інвертора 12/220 В.

Перетворювач (інвертор) з постійного струму DC 12 В на змінний струм АС 220 В в комплекті! Форма вихідного сигналу інвертора – чиста синусоїда. Це дозволяє безпечно живити складну електронну техніку. Номінальна потужність інвертора 400 Вт. Він має готовий кабель приєднання з відповідним роз’ємом.

В комплекті з автономною зарядною станцією поставляється транспортний чохол, що має демпферне наповнення – захист від ударів чи падінь.

Переваги автономної зарядної станції ICS-170/400

  1. Конструкція «все в одному» проста і надійна. Всі елементи зарядної станції вже з’єднано. Все готове до роботи. Підключай і заряджай!
  2. Автоматична швидка зарядка акумулятора від сонячної батареї потужністю 170 Вт. Час повного заряду АКБ в сонячну погоду – 3 години.
  3. Літієвий акумулятор в комплекті – легкий, потужний, надійний.
  4. Зарядка телефонів, планшетів, рацій, батарей донів, тепловізорів в польових умовах. Живлення ноутбуків, кемпінгових холодильників, автомобільних компресорів, та будь-якого іншого туристичного спорядження потужністю до 400 Вт.

Забезпечте собі комфорт туристичного походу завдяки сучасним гаджетам, та нашій автономній зарядній станції. Звертайтеся в компанію «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ», щоб отримати детальну консультацію та, як результат, якісне обладнання, що виправдає всі ваші надії.