Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Комплектуючі для сонячних електростанцій

Сонячні панелі
Сонячні панелі
Сонячні інвертори
Сонячні інвертори
Системи кріплення
Системи кріплення
Захист сонячних електростанцій
Захист сонячних електростанцій
Акумулятори для СЕС
Акумулятори для СЕС

Для повної автономності та максимальної ефективності роботи сонячних електростанцій спочатку була розроблена система, яка має певну комплектацію СЕС. До цієї системи входять такі елементи як: панелі, інвертори, акумулятори та інші необхідні комплектуючі.

Деякі користувачі, маючи певні технічні знання та навички, віддають перевагу самостійному збиранню сонячної електростанції, а не купівлі готової. Чи правильно це? Ніхто не може заборонити це зробити, але варто розуміти, що зібрана самостійно система може вийти з ладу. Тобто жодних гарантій правильного функціонування ніхто не дасть. І якісь елементи СЕС доведеться замінити.

Утім, з часом деякі комплектуючі дійсно доводиться замінювати. Але це не означає, що вам доведеться знову встановлювати сонячну електростанцію. Достатньо купити новий елемент і встановити його, усунувши проблему. У компанії INTELENG ви можете зробити це!

Сонячні фотомодулі

Основною складовою СЕС є сонячні фотомодулі. У багатьох покупців виникає питання: «Фотомодулі – що це?». Насправді це друга назва сонячних панелей. Саме за рахунок них система вловлює сонячне світло, яке надалі за допомогою інших деталей перероблятиметься в електроенергію. На даний момент існує два основних види сонячних панелей:

  • монокристалічні;
  • полікристалічні.

Обидва типи мають характерні особливості, які краще підійдуть для тих чи інших цілей.

Інвертори

Після того, як сонячна енергія надходить у систему електростанції, вона має вигляд постійного струму, але для використання в побутових чи промислових потребах більше підходить змінний. Саме для перетворення постійного струму на змінний і використовується інвертор для сонячних батарей. За його рахунок користувачі отримують необхідний їм тип електричного струму, тому ця деталь є дуже важливою.

Сонячний інвертор купити не проблема, але знадобляться навички для встановлення або заміни. Варто уточнити, що існують різні за потужністю інвертори, тому підібрати необхідний також буде досить просто. А якщо у вас виникатимуть труднощі з вибором, достатньо отримати консультацію від менеджерів компанії INTELENG. Ми докладно пояснимо і підберемо потрібний варіант.

Акумулятори

Сама по собі СЕС має властивість накопичувати вироблену енергію, щоб постачати нею електроприлади навіть у нічний час, коли вироблення струму неможливе через відсутність сонячного світла. Акумулятори для сонячної електростанції є своєрідним резервуаром для електроенергії, з якого, власне, накопичений ресурс можна продати, або пустити його до приладів у потрібний час.

Опори та кріплення

Ці деталі дуже важливі для сонячних електростанцій, оскільки без них встановлення сонячних панелей на землі буде неможливим. Те саме стосується й установки сонячних панелей на даху: система кріплень дозволяє надійно і точно зафіксувати СЕС на будь-якій потрібній поверхні, щоб не дати погодним умовам (вітру, дощу та іншим факторам) зміщувати конструкції або валити їх із встановленого місця.

Додаткові конструкції

Робота сонячних електростанцій в основній комплектації сама по собі досить продуктивна, проте її показники завжди можна поліпшити. Для цього можна використовувати додаткові пристрої, наприклад, це може бути:

  • захист сонячних батарей від блискавки – оскільки СЕС повинні знаходитися на відкритій місцевості, щоб світло потрапляло на них безперешкодно, цілком можливо, що вони будуть зазнавати ударів блискавки. Щоб запобігти цьому, варто подбати про захист панелей та кріплень за допомогою спеціальних пристроїв;
  • запобіжники для сонячних батарей – за допомогою цих деталей можна мінімізувати ризик несправності батарей або можливі перепади енергії, якщо щось вийде з ладу.

Зрештою, для оптимізації роботи сонячних електростанцій та їх ремонту існує безліч різних деталей та пристроїв, а завдяки їх широкому асортименту ви абсолютно точно зможете підібрати саме ті складові системи, які будуть підходити для неї, задовольняючи ваші потреби та бажання щодо роботи СЕС.