Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Промислові сонячні батареї

Кожен власник виробничого підприємства, ресторану чи магазину, спантеличений питанням зменшення витрат у тому чи іншому бізнесі. І коли виробництво потребує безперебійного електропостачання, це є приводом для роздумів щодо встановлення власної сонячної станції. СЕС може стати як доповненням основного джерела електроенергії, так і повністю замінити його. І в тому, і в іншому випадках власник підприємства значно зменшить фінансові витрати на цей вид послуг.

Промислова сонячна електростанція — необхідна та дуже важлива частина технічного обладнання сучасного підприємства. Вона дозволяє власнику компанії поєднати корисний ефект із приємним. По-перше, Ви отримуєте конкурентну перевагу за рахунок економії коштів на енергоресурсах. По-друге, Ви отримуєте іміджевий бонус як сучасне підприємство. Клієнти однозначно оцінять Ваш внесок у надійність і ефективність. Адже існує неписане правило: «якщо підприємство вкладає гроші в будівництво промислової сонячної електростанції, то воно має відмінну бізнес стратегію, а на ринку всерйоз і надовго. З ним можна і треба мати справи.»

Для яких підприємств економічно вигідне встановлення електростанції?

Ваш бізнес може бути абсолютно будь-яким:

 • металообробка;
 • виготовлення меблів та дерев’яних виробів;
 • виробництво поліграфічної продукції;
 • харчова промисловість;
 • торгівля продуктами харчування;
 • складські приміщення, спортзали тощо.

У будь-якому випадку найбільш затребуваний енергоресурс для Вашого підприємства – це електроенергія. Як відомо, комерційний тариф на електрику з мережі постійно зростає. Зростання ціни на електроенергію позначається на собівартості товарів і послуг будь-яких підприємств, збільшуючи їх кожні два – три місяці. І вирішити проблему втрати конкурентоспроможності на ринку допоможуть сонячні батареї для підприємств. Адже таким чином, ціна на електроенергію перестає зростати, Ви не змушені піднімати ціни на послуги для клієнтів (на відміну від своїх конкурентів), Ваша компанія стає більш відомою та запам’ятовується, відповідно – Ваш дохід зростає, а бізнес процвітає.

Доцільність встановлення сонячних панелей на даху в цифрах

Як і для приватних домогосподарств, сонячні батареї для промислових об’єктів виробляють електроенергію для споживання. З нашого досвіду будівництва сонячних електростанцій наведемо кілька цифр: для розміщення 1 кВт сонячних панелей на даху вашого підприємства потрібно близько 10 м2 вільної площі. Протягом року цей 1 кВт панелей виробить вам 1000 – 1200 кВт * год. екологічно чистої електроенергії. А найголовніше – Вам не доведеться купувати її з мережі. Порахуйте скільки грошей може економити дах вашого підприємства! Зараз він порожній, а може зробити Ваше підприємство автономним і примножити його дохід.

Терміни експлуатації сонячних електросистем

Якщо будівництво довірено професіоналам, а саме — компанії «Inteleng», надійність промислової сонячної електростанції не викликає сумнівів. Сучасні фотомодулі мають термін експлуатації 25 років. А промислові інвертори для сонячних батарей відпрацьовують по 10 – 15 років до ремонту плати управління. Системи кріплення сонячних панелей бувають із оцинкованого профілю. Він надійно служить до 10 років без корозії металу. І бувають з анодованого алюмінію, якому будь-які погодні умови нестрашні.

«Що буде з Вашими батареями через 25 років?» — нечесним буде відповісти точно на це питання, оскільки фотоенергетика з’явилася на нашому ринку менше 10 років тому. Одне ми скажемо впевнено: вивчаючи цю галузь вироблення електроенергії та набираючись у ній досвіду, вже стає зрозумілим, що Ваші сонячні батареї прослужать Вам значно довше, ніж заявлені виробником 25 років.

Якщо Ви бажаєте зробити крок назустріч стабільності та конкурентоспроможності Вашого бізнесу, рекомендуємо Вам купити сонячну електростанцію під ключ від компанії «Inteleng».

 Що входить до переліку послуг «під ключ»:

 • розробка проекту;
 • регулювання необхідних документів;
 • укомплектування необхідного обладнання та матеріалів;
 • доставка;
 • монтаж і пускові роботи.

Співробітники компанії «Inteleng» завжди раді Вашим дзвінкам і готові надати консультацію. Підкажемо, прорахуємо, підберемо системи на будь-який бюджет. Будьте сучасними і дбайте про навколишнє середовище вже сьогодні. Пам’ятайте, що зробивши вибір на користь сонячних електростанцій, Ви залишаєте конкурентів позаду!