Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Сонячна станція для СТО

Сонячна станція для СТО
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 36 шт.

Сонячна станція для об’єкта з комерційним обліком електроенергії це інвестиція у сталість власного бізнесу. Термін експлуатації сонячних панелей становить не менше 25 років. З урахуванням життєвого циклу обладнання сонячної станції для власних потреб, вартість кіловату електроенергії від сонячних панелей становить не більше 1,5 грн.

Станом на осінь 2023 року ціна за кВт мережевої електроенергії для комерційних споживачів становить 8,5 грн. Саме тому до нас звернувся клієнт з запитом на монтаж сонячної станції для СТО. По-перше – для забезпечення власних потреб. По-друге – для резервного живлення на випадок відключення мережі. Адже бізнес має працювати не зважаючи на погодні умови чи ворожі обстріли нашої енергосистеми.

Для монтажу панелей на майже плаский дах СТО ми використали оцинковані опорні трикутники та розмістили панелі таким чином, аби уникнути взаємозатінення, та отримати максимальну річну генерацію електроенергії. Загальний масив фотомодулів поділено на південно-східне, та південно-західне поле. Така конфігурація ще й рівномірно розподіляє виробництво електрики протягом робочого дня.

Три п’ятикіловатних автономних інвертора та акумуляторна збірка на базі Li-ion NMC LG Chem ємністю 20 кВт*год. доповнюють проект. Великий запас енергії в акумуляторах дозволяє в літній період знизити споживання з мережі до мінімуму. Щодня інвертори використовують запас енергії з акумуляторів на живлення навантаження у вечірній та нічний час. Наступного дня сонячні панелі поповнюють цей запас та живлять поточне споживання.

Подбайте про сталість Вашого бізнесу з сонячною станцією від нашої команди INTELENG.


Поділитися у соціальних мережах: