Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Комплектуючі для сонячних електростанцій
Сонячні панелі
PV модуль ABi-Solar АВ600-60MHC, BIFACIAL

PV модуль ABi-Solar АВ600-60MHC, BIFACIAL

PV модуль ABi-Solar АВ600-60MHC, BIFACIAL
235 USD
0/5 - Голосів: 0
Виробник Abi-SOLAR (Китай)
Тип Монокристал BIFACIAL
Розміри (в*ш*т), мм 2172*1303*35
Довжина кабелів, мм 350
Номінальна потужність, Вт 600
Номінальний ККД, % 21,2
Робочий струм в ТМП, А 17,4
Робоча напруга в ТМП, В 34,5
Гарантійний термін, міс. 144
Опис

Фотоелектричний модуль ТМ Abi-SOLAR серії 60MHC номінальною потужністю 600 Вт з офіційною гарантією в Україні.

Якісні монокристалічні сонячні батареї торгової марки Abi-SOLAR виготовляються на підприємствах зі списку Tier1 Bloombergта постачаються в Україну компанією-дистриб’ютором Атмосфера®. На фотомодулі надається офіційна гарантія на фірмових гарантійних листах дистриб’ютора. Тому ви можете встановити сонячні батареї в Сумах саме цієї торгової марки. Ви будете впевнені у високій якості, гарантіях та потужностях обраного обладнання.

Компанія «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ» – офіційний дилер Атмосфера® в Сумах та Сумській області. Ми пропонуємо своїм клієнтам сонячні батареї бренду Abi-SOLAR на вигідних умовах:

  • з доставкою за вашою адресою;
  • з офіційною гарантією;
  • з технічним паспортом;
  • з сертифікатом для оформлення «зеленого» тарифу

Будуючи сонячні електростанції в Сумах, ми часто використовуємо фотомодулі Abi-SOLAR серії 60MHC. Чому? Бо вони є досить вигідним рішенням для замовника. Ці сонячні батареї ми можемо запропонувати клієнту за привабливою конкурентною ціною з доставкою за його адресою. Вони мають стабільну високу якість, та забезпечують проектний рівень генерації сонячної електростанції.

Усі сонячні панелі  Абі-Солар мають позитивний допуск номінальної потужності + 5 Вт, а це означає, що фактична потужність вашої електростанції по стороні постійного струму буде вищою за проекту.

Детальні вольт-амперні характеристики ФЕМ АВ600-60MHC BIFACIAL

Оскільки команда «INTELENG» є компанією-інсталятором, ми можемо поділитися багатим позитивним досвідом монтажу сонячних батарей Abi-SOLAR в Сумах та Сумській області. Ці фотомодулі відзначаються якісними матеріалами виготовлення. Вони мають надійний корпус з анодованого алюмінію, який по довгій стороні виконаний з подвійною стінкою. Це дає додаткову жорсткість PV-модулю, а отже, забезпечує надійний захист на довгі роки від мікро-пошкоджень монокристалічних селлів. Загартоване захисне скло з селективним покриттям забезпечує надійний захист робочих комірок від атмосферних явищ та падаючих предметів, а також підвищує генерацію за рахунок кращого поглинання сонячних променів.

Гарантія на фотомодулі АВ600-60MHC BIFACIAL від Abi-SOLAR складає 12 років на дефекти виробництва, та 30 років на залишок 84% початкової потужності ФЕМ.

Розміри фотомодуля є зручними для монтажу та забезпечують високий рівень відносної потужності 212 Вт/м2. Сонячні панелі АВ600-60MHC BIFACIAL чудово підходять для встановлення на наземних опорних конструкціях.

Детальні технічні характеристики фотомодуля АВ600-60MHC BIFACIAL від Abi-SOLAR

Сонячні електростанції нашої команди, збудовані на модулях Abi-SOLAR.

Хочете встановити сонячну електростанцію в Сумах або Сумській області? Звертайтеся в компанію «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ», щоб отримати детальну консультацію та, як результат, якісне обладнання, що виправдає всі ваші надії.