Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Статті
Фінансування сонячних електростанцій

Фінансування сонячних електростанцій

Інвестиції в сонячні електростанції – це фінансування надійності, прийнятної вартості й, головне – екологічної чистоти Вашої системи енергопостачання. На сьогоднішній день у світі міцно зміцнився тренд на підвищення енергоефективності. Це пов’язано і з турботою про навколишнє середовище, і з необхідністю мати особисту автономну енергосистему, і з економічною вигодою. Цей вид фінансування буде доцільним як для приватних домогосподарств, так і для промислових підприємств.

Найбільш споживаний енергоресурс сучасного суспільства – це електрика. І будівництво промислових сонячних електростанцій якраз дозволяє збільшити частку екологічно чистої енергії у балансі її виробництва та споживання.

Окупність сонячної електростанції сьогодні становить близько 4 – 5 років. Це залежить від фактичної потужності обладнання. При цьому, звичайно, не враховується зростання вартості електроенергії в майбутньому. А воно, як ми знаємо, постійне і становить близько 10% на рік. Отже, на сьогоднішній день інвестиції в сонячні електростанції мають реальну рентабельність на рівні 20 – 25% річних у Євро. Закон про приватний зелений тариф в Україні діє до 2030 року. Отже, у Вас все ще є час інвестувати у свою енергонезалежність та фінансову стабільність на пару наступних десятиліть.

Окупність сонячних електростанцій у цифрах

Сонячна енергетика розвивається у промислових масштабах. Законний продаж електроенергії в Україні за зеленим тарифом створив добрі умови для розвитку малих домашніх фотоелектричних станцій. Як це працює? Як власник приватного будинку, Ви можете купити сонячну електростанцію потужністю до 30 кВт і підключити її до мережі Вашого будинку. Така система здатна виробити протягом року близько 35 тисяч кВт * год. електроенергії. При цьому Ваш будинок вимагатиме якусь її частину, скажімо 5 тисяч кВт*годину. Тобто за рік Ви продасте державі 30 тисяч кВт * год. екологічно чистої електроенергії. Ціна, за якою держава сплачує цю електроенергію, становить 4,5 грн. За кВт * год. Розрахунки показують, що 30 кВт домашня сонячна електростанція приносить протягом року близько 135 тис. грн. пасивного прибутку. І це підтверджується досвідом наших клієнтів.

На які фінансові витрати слід розраховувати при встановленні СЕС?

Вартість сонячних батарей для приватного будинку становить близько 700 доларів за кіловат встановленої потужності. Але як зрозуміти вартість не умовного кіловата, а сонячної електростанції під ключ? Тобто всього необхідного обладнання з пусконалагоджувальними роботами та оформленням продажу електрики за зеленим тарифом.

Скажімо, для сучасного приватного будинку, обладнаного тепловим насосом з метою забезпечення потреб електропостачання, опалення та кондиціювання, знадобиться сонячна електростанція потужністю близько 20 кВт. Середня вартість такої системи під ключ становить близько 14 000,00 USD.

Варто зауважити, що встановлення сонячних систем не потребує фінансових витрат, це скоріше перший внесок, який є своєрідною запорукою Вашого майбутнього доходу.

Сонячна електростанція в кредит? Все до Ваших послуг

Про переваги встановлення сонячних електростанцій можна говорити вічно. І якщо Ви вже на цій сторінці, то маємо припущення, що Ви зацікавлені. Маючи великий досвід спілкування з клієнтами, нам добре відомі причини сумнівів для прийняття рішення на користь сучасних, екологічно чистих та дійсно прибуткових сонячних електростанцій. Однією з яких є цінове питання.

Усім добре відомо, що іноді потрібно фінансово вкластися, щоб отримувати дохід у майбутньому. Саме електростанції є яскравим тому прикладом.

Сума, потрібна для встановлення СЕС досить велика, тому питання «як вигідніше проводити фінансування сонячних електростанцій» ми вивчаємо так само наполегливо, як і підвищення їх технічних характеристик. Досить поширений варіант – це сонячна електростанція в кредит. У такому разі Ви не берете на себе навантаження одноразової виплати всієї вартості проекту, а лише сплачуєте у банку-партнері початковий внесок від 15%. Домашня сонячна електростанція приносить дохід щомісяця. І більшу частину року виплата Вам за зеленим тарифом перекриє Ваш місячний платіж за кредитом. Тобто, за винятком початкового внеску, сонячна електростанція сама себе фінансує. Ви ж при цьому ще й не сплачуєте за електроенергію державі.

Кредит на сонячну електростанцію можна оформити в одному із державних банків України. Це АБ «УКРГАЗБАНК» чи АТ «ОЩАДБАНК». До речі, зверніть увагу на список акредитованих партнерів АБ «Укргазбанк» за програмою Кредит «ЕКО-ЕНЕРГІЯ» для приватних осіб.

Компанія «Inteleng» є в цьому списку, що підтверджує наш високий рівень професіоналізму, адже одним із його критеріїв є підхід до кожного клієнта. Ми з задоволенням поділимося з Вами нашим успішним досвідом будівництва сонячної електростанції в кредит і завтра Ви вже будете заробляти разом з нами!


0/5 - Голосів: 0