Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Статті
Сонце – найкращий кондиціонер

Сонце – найкращий кондиціонер

Літо – період додаткових витрат на електроенергію

Влітку споживання електроенергії багатьох підприємств та домогосподарств суттєво зростає. Охолодження приміщень, кондиціонування, інтенсивна вентиляція, підвищене навантаження на холодильне обладнання. Все це призводить до пікового зростання споживання електроенергії у літній період.

У літню спеку значно збільшується виробництво та реалізація морозива, освіжальних напоїв, пива та інших продуктів, що потребують заморозки чи охолодження. Від маленьких магазинів на два – три холодильника до великих підприємств-виробників: усі стикаються з підвищенням споживання електроенергії, та, як наслідок – зі зростанням виробничих витрат.

 

Як заощаджувати на електроенергії влітку

Оцініть красу та елегантність рішення по зменшенню витрат на електроенергію у літній період, яке ми пропонуємо нашим клієнтам! Сонце, що є основною причиною росту споживання та ваших витрат – це безкоштовне джерело екологічно чистої електроенергії.

Все, що вам потрібно – встановити сонячну електростанцію на власне споживання. Принцип її дії дуже простий: чим активніше сонце – тим більше електроенергії генерує фотоелектростанція. Саме в цей період, через високу активність сонця споживання електроенергії вашим об’єктом максимальне. Тож ми отримуємо повне спів падіння графіків споживання та генерації.

PV-системи забезпечують інтелектуальне управління енергоспоживанням вашого об’єкта. В першу чергу, кожен сонячний кіловат буде використано на власне споживання вашими кондиціонером, холодильником чи морозильною камерою замість того, щоб спожити його з мережі. А кожен не спожитий з мережі кіловат – це ваша пряма економія.

Сонячні електростанції на власне споживання працюють просто та ефективно, вони не потребують втручання чи контролю оператора та автоматично відпрацьовують алгоритм першочергового споживання сонячної електроенергії. Недостатня потужність сонячної електростанції забезпечується з мережі за залишковим принципом – все просто та надійно.

Фотоелектричні системи дуже легко масштабувати. Ви можете встановити собі обладнання потужністю від 3 – 5 кВт та в подальшому нарощувати її по мірі потреби, додаючи сонячні панелі.

 

Недостатня потужність підключення – встановіть сонячну електростанцію

Підвищене сезонне споживання електроенергії може бути проблемою при недостатній потужності підключення вашого об’єкта. В такому випадку власна сонячна електростанція – це прекрасне рішення, що забезпечить додаткові кіловати. Її встановлення не потребує ніяких дозволів та узгоджень Обленерго.

 

Хтось відомий сказав: «Тому, хто відчув вітер змін варто будувати вітряк, а не паркан від вітру».

Ми продовжимо: «Тому, хто відчув тягар підвищених витрат електроенергії слід будувати сонячну електростанцію. Адже сонце – найкращий кондиціонер».


0/5 - Голосів: 0