Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Статті
Сонячна електростанція на власне споживання

Сонячна електростанція на власне споживання

Як, в умовах постійного зростання вартості енергоносіїв, Українському бізнесу зберегти свою конкурентноздатність?

У відповідь на це запитання компанія «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ» у партнерстві з «Атмосфера – технології природи» представляє системи сонячних електростанцій на власне споживання для підприємств та організацій. Власна сонячна електростанція – це стабільне та прогнозоване джерело живлення. Зібрана з якісних комплектуючих, вона не потребує ремонту чи обслуговування протягом усього періоду роботи. А це не менше 20 років.Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 1Потребуючи лише разових капітальних інвестицій власна сонячна електростанція дозволяє зафіксувати вартість електроенергії на рівні 90 коп./кВт*год. на наступні два десятиріччя. Тож зростання тарифу в майбутньому не призведе до зниження вашої конкурентоздатності, а навпаки підвищить її за рахунок зменшення витрат на енергоносії. Враховуючи нинішню вартість електроенергії для юридичних осіб окупність таких систем становить 5 – 6 років.

Власна фотоелектростанція також вирішує проблеми недостатньої потужності підведеної мережі, та неможливості її підвищення.Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 2Підприємства, як правило, мають значні вільні площі покрівель, які можна легко задіяти для встановлення фотомодулів. Обладнання сонячної станції просто інтегрується в наявну енергомережу об’єкта та забезпечує алгоритм її роботи при якому в першу чергу споживається власна електроенергія. Якщо ж її не вистачає, то домішується частина енергії з мережі.

Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 3Якщо ваше навантаження співпадає з сонячною активністю – це ідеальний випадок для встановлення сонячної електростанції на власне споживання. Економічна ефективність такого впровадження буде максимальною.Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 4
Фотоелектричні системи чудово масштабуються. Ви можете встановити станцію потужністю від 3 кВт, аби переконатися в тому, що це працює. Максимальна потужність станції не обмежена. Чим вона вища, тим більше ви заощаджуєте. Підвищити потужність станції можна будь коли.

Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 5
Встановлення сонячної електростанції в Сумах та області на власне споживання для підприємства не потребує якихось узгоджень з контролюючими органами, оскільки ви не генеруєте електроенергію в мережу. Весь процес від підготовки проекту до запуску станції в роботу займає два – три тижні.

Власна сонячна електростанція – це запорука стабільного забезпечення вашої компанії дешевою та екологічно чистою енергією на наступні 20 років.

Звертайтесь в компанію «Інтел Інженірінг», та отримайте професійну консультацію.

Будуємо як для себе, щоб ваше майбутнє було сонячним!

Сонячна електростанція на власне споживання - зображення 6

 


0/5 - Голосів: 0