Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Статті
Все більше українців інвестують в сонячну енергетику

Все більше українців інвестують в сонячну енергетику

Мала сонячна енергетика активно розвивається в Україні. В рейтингу поширення сонячних електростанцій приватних домогосподарств Сумська область впевнено рухається до центру списку. Станом на середину поточного року в нашій області введено в експлуатацію вже 763 домашні сонячні електростанції. Наша команда ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ активно долучається до цього процесу. Ми пропонуємо нашим клієнтам безумовну якість обладнання та монтажних робіт за чесною конкурентною ціною.

За 2021 рік в нашій країні кількість домашніх СЕС збільшилася на 5,5 тис. шт. і становить наразі майже 35 500 шт.

Сумарна потужність фотоелектростанцій приватних домогосподарств становить 933 МВт, з них в Сумській області 20,3 МВт

Все більше українців інвестують в сонячну енергетику

Тенденція росту кількості домашніх сонячних електростанцій стійка і складає 8% – 10% щокварталу. Чим же викликана така довіра наших співгромадян до альтернативної сонячної енергетики?

По-перше.

Не зважаючи на турбулентні явища в енергетиці нашої країни, “зелений” тариф є надійним джерелом пасивного прибутку. Виплати приватним домогосподарствам по “зеленому” тарифу проводяться вчасно та у повному обсязі у відповідності до державних гарантій, що викладені в законі України “Про альтернативні джерела енергії”. Прибутковість інвестицій в сонячну електростанцію складає 20 – 25 відсотків річних у Євро. Враховуючі відсутність ризиків, та абсолютну пасивність цього бізнесу його привабливість для потенційного інвестора вища за, скажімо для прикладу, оренду нерухомості.

По-друге.

Домашня сонячна електростанція вирішує питання утримання вашого домогосподарства. Як правило, з моменту запуску власної СЕС ви більше не платите за електроенергію, навіть маючи електромобіль, який тепер заряджається від сонечка. А виплати по зеленому тарифу з запасом перекриють платіжки за інші комунальні послуги, такі як опалення, охорона, вивіз сміття і т. ін. Завдяки роботі сонячної електростанції вам не потрібно шукати додаткові кошти на погашення щомісячних платежів.

По-третє.

Оформлення “зеленого” тарифу для приватного будинку відбувається швидко, просто та безкоштовно. Звернувшись до вашого Постачальника універсальних послуг з мінімальним пакетом документів, ви отримаєте додаткову угоду до існуючого договору на розподіл електроенергії. Все. Далі – щомісячні акти передачі електроенергії та виплати на вашу банківську карту по “зеленому” тарифу.

По-четверте.

Збудована з якісних комплектуючих, домашня сонячна електростанція має мінімум 20 річний термін експлуатації, та не потребує вашого обслуговування. Мала сонячна енергетика в Україні розвивається кілька років і на нашому ринку достатньо якісного, високоефективного обладнання. Для реалізації проекту слід обрати професійну компанію з досвідом, яка цінує свою репутацію – і ви отримаєте надійну систему, що гарантовано відпрацює свій ресурс. Прилади моніторингу, які ми встановлюємо в обов’язковому порядку на всіх збудованих сонячних електростанціях, дозволяють постійно відслідковувати стан вашої СЕС, та отримати детальну статистику генерації.

Переваги встановлення домашньої сонячної електростанції в Сумській області можна перераховувати ще. Напевне, одна з найвагоміших – екологічна складова. Сонячна електростанція – джерело екологічно чистої електроенергії. Це вагомий і дуже необхідний вклад в здоров’я нашої планети.

Долучайтеся до сонячної енергетики разом з нами!


0/5 - Голосів: 0