Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Статті
Який прибуток приносить домашня СЕС?

Який прибуток приносить домашня СЕС?

Домашня сонячна електростанція (дСЕС) на сьогодні є досить прибутковим бізнесом, а враховуючи, що дохід від її встановлення у власному домогосподарстві є абсолютно пасивним, то інвестиції в сонячні батареї виглядають достатньо привабливо.

Розглянемо прибутковість сонячної електростанції на прикладі невеликої домашньої СЕС на 10 кВт та порівняємо її з прибутком від електростанції максимальної комплектації на 30 кВт.

Отже, 10 кВт-на сонячна електростанція в реальних кліматичних умовах м. Суми за рік виробляє близько 11500 кВт*год., з яких домогосподарство споживає на власні потреби близько 3000 кВт*год., решту 8500 кВт*год. викуповує держава за «зеленим» тарифом (0,18 USD/кВт*год.), що за винятком податків становить на рік близько 1230 USD

Якщо фінансові можливості та розмір покрівлі дозволяють вам встановити максимальну кількість сонячних панелей, то до 30 кВт інвертора можна підключити 38 кВт фотомодулів і таким чином отримати річну генерацію на рівні 43800 кВт*год, що за винятком власного споживання у ті ж 3000 кВт*год. та податків забезпечить вам річний прибуток у розмірі 6500 USD.

А яку сонячну електростанцію слід побудувати саме вам, про це підкажуть фахівці команди INTELENG у м. Суми.

Який прибуток приносить домашня СЕС?


0/5 - Голосів: 0