Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Комплектуючі для сонячних електростанцій
Сонячні панелі
PV модуль JA Solar JAM66S30-495

PV модуль JA Solar JAM66S30-495

PV модуль JA Solar JAM66S30-495
0/5 - Голосів: 0
Виробник Ja-Solar (Китай)
Тип монокристал
Розміри (в*ш*т), мм 2094*1134*35
Довжина кабелів, мм 1 200
Номінальна потужність, Вт 495
Номінальний ККД, % 20,8
Робочий струм в ТМП, А 12,97
Робоча напруга в ТМП, В 38,17
Гарантійний термін, міс. 144
Опис

Фотоелектричний модуль ТМ JA Solar серії JAM66S30 номінальною потужністю 495 Вт з офіційною гарантією в Україні.

Монокристалічні сонячні батареї преміальної якості торгової марки JA Solar постачаються в Україну компанією-дистриб’ютором Атмосфера®. На фотомодулі надається офіційна гарантія на фірмових гарантійних листах дистриб’ютора. Тому ви можете встановити сонячні батареї в Сумах саме цієї торгової марки. Ви будете впевнені у високій якості, гарантіях та потужності обраного обладнання.

Компанія «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ» – офіційний дилер Атмосфера® в Сумах та Сумській області. Ми пропонуємо своїм клієнтам сонячні батареї бренду JA Solar на вигідних умовах:

  • з доставкою за вашою адресою;
  • з офіційною гарантією;
  • з технічним паспортом;
  • з сертифікатом для оформлення «зеленого» тарифу

Будуючи сонячні електростанції в Сумах, ми часто використовуємо фотомодулі JA Solar серії JAM66S30. Чому? Бо вони є досить вигідним рішенням для замовника. Ці сонячні батареї ми можемо запропонувати клієнту за привабливою конкурентною ціною з доставкою за його адресою. Вони мають найвищу якість, та забезпечують проектний рівень генерації сонячної електростанції.

Усі сонячні панелі  JA Solar мають позитивний допуск номінальної потужності +5 Вт, а це означає, що фактична потужність вашої електростанції по стороні постійного струму буде вищою за проекту.

Детальні вольт-амперні характеристики ФЕМ JAM66S30-495PV модуль JA Solar JAM66S30-495 - зображення 1

Оскільки команда «INTELENG» є компанією-інсталятором, ми можемо поділитися багатим позитивним досвідом монтажу сонячних батарей JA Solar в Сумах та Сумській області. Ці фотомодулі відзначаються високоякісними матеріалами виготовлення. Вони мають надійний корпус з анодованого алюмінію, який по довгій стороні виконаний з подвійною стінкою. Це дає додаткову жорсткість PV-модулю, а отже, забезпечує надійний захист на довгі роки від мікро-пошкоджень монокристалічних селлів. Загартоване захисне скло з селективним покриттям забезпечує надійний захист робочих комірок від атмосферних явищ та падаючих предметів, а також підвищує генерацію за рахунок кращого поглинання сонячних променів.

Гарантія на фотомодулі JAM66S30-495 від JA Solar складає 12 років на дефекти виробництва, та 25 років на залишок 85% початкової потужності ФЕМ.PV модуль JA Solar JAM66S30-495 - зображення 2

Розміри фотомодуля є зручними для монтажу та забезпечують високий рівень відносної потужності 208 Вт/м2. Зазвичай сонячні панелі JAM66S30-495 гарно вписуються у розміри даху – дозволяють використати його максимально ефективно.PV модуль JA Solar JAM66S30-495 - зображення 3

Детальні технічні характеристики фотомодуля JAM66S30-495 від JA Solar

Сонячні електростанції нашої команди, збудовані на модулях JA Solar.

Хочете встановити сонячну електростанцію в Сумах або Сумській області? Звертайтеся в компанію «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ», щоб отримати детальну консультацію та, як результат, якісне обладнання, що виправдає всі ваші надії.