Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram
ООО "ИНТЕЛ ИНЖЕНИРИНГ"
Комплектуючі для сонячних електростанцій
Сонячні панелі
PV модуль SUNOVA SOLAR SS-550-72MDH

PV модуль SUNOVA SOLAR SS-550-72MDH

PV модуль SUNOVA SOLAR SS-550-72MDH
210 USD
0/5 - Голосів: 0
Виробник CHINT (Китай)
Тип Монокристал
Розміри (в*ш*т), мм 2279*1134*35
Довжина кабелів, мм 250
Номінальна потужність, Вт 550
Номінальний ККД, % 21,28
Робочий струм в ТМП, А 13,48
Робоча напруга в ТМП, В 40,83
Гарантійний термін, міс. 180
Опис

Фотоелектричний модуль ТМ SUNOVA SOLAR серії SS-550-72MDH номінальною потужністю 550 Вт з офіційною гарантією в Україні.

Якісні монокристалічні сонячні батареї торгової марки SUNOVA SOLAR виготовляються на підприємствах зі списку Tier1 Bloomberg та постачаються в Україну компанією-дистриб’ютором Атмосфера®. На фотомодулі надається офіційна гарантія на фірмових гарантійних листах дистриб’ютора. Тому ви можете встановити сонячні батареї в Сумах саме цієї торгової марки. Ви будете впевнені у високій якості, гарантіях та потужностях обраного обладнання.

Компанія «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ» – офіційний дилер Атмосфера® в Сумах та Сумській області. Ми пропонуємо своїм клієнтам сонячні батареї бренду SUNOVA SOLAR на вигідних умовах:

  • з доставкою за вашою адресою;
  • з офіційною гарантією;
  • з технічним паспортом;
  • з сертифікатом для оформлення «зеленого» тарифу

Будуючи сонячні електростанції в Сумах, ми часто використовуємо фотомодулі SUNOVA SOLAR серії SS-550-72MDH. Чому? Бо вони є досить вигідним рішенням для замовника. Ці сонячні батареї ми можемо запропонувати клієнту за привабливою конкурентною ціною з доставкою за його адресою. Вони мають стабільну високу якість, та забезпечують проектний рівень генерації сонячної електростанції.

Усі сонячні панелі  SUNOVA SOLAR мають позитивний допуск номінальної потужності + 5 Вт, а це означає, що фактична потужність вашої електростанції по стороні постійного струму буде вищою за проекту.

Детальні вольт-амперні характеристики ФЕМ SS-550-72MDH

Оскільки команда «INTELENG» є компанією-інсталятором, ми можемо поділитися багатим позитивним досвідом монтажу сонячних батарей SUNOVA SOLAR в Сумах та Сумській області. Ці фотомодулі відзначаються якісними матеріалами виготовлення. Вони мають надійний корпус з анодованого алюмінію, який по довгій стороні виконаний з подвійною стінкою. Це дає додаткову жорсткість PV-модулю, а отже, забезпечує надійний захист на довгі роки від мікро-пошкоджень монокристалічних селлів. Загартоване захисне скло з селективним покриттям забезпечує надійний захист робочих комірок від атмосферних явищ та падаючих предметів, а також підвищує генерацію за рахунок кращого поглинання сонячних променів.

Гарантія на фотомодулі SS-550-72MDH від SUNOVA SOLAR складає 15 років на дефекти виробництва, та 25 років на залишок 84% початкової потужності ФЕМ.

Розміри фотомодуля є зручними для монтажу та забезпечують високий рівень відносної потужності 212 Вт/м2. Сонячні панелі SS-550-72MDH чудово підходять для встановлення на дахах приватних будинків та підприємств.

Детальні технічні характеристики фотомодуля SS-550-72MDH від SUNOVA SOLAR

Сонячні електростанції нашої команди, збудовані на модулях SUNOVA SOLAR.

Хочете встановити сонячну електростанцію в Сумах або Сумській області? Звертайтеся в компанію «ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ», щоб отримати детальну консультацію та, як результат, якісне обладнання, що виправдає всі ваші надії.