Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

30 кВт на опорній металоконструкції

30 кВт на опорній металоконструкції
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 60 шт.

Домашні сонячні електростанції досить часто будуються в межах домогосподарств, в яких фактично люди вже не проживають. Досить часто це старі подвір’я з залишеними будинками. Закон “Про альтернативні джерела енергії” не забороняє реалізації таких проектів. Логіка наступна: інвестор, який є господарем такого подвір’я вкладає свої власні кошти в розвиток альтернативної енергетики, та отримує натомість стабільне джерело пасивного прибутку – виплати за “зеленим” тарифом.

Якраз такий проект, серед інших, був реалізований нашою командою INTELENG восени 2021 року неподалік міста Суми. Оскільки присадибна ділянка господарем використовується для саду, було прийнято рішення звести опорну металоконструкцію для сонячних батарей над старим будинком.

Задача виявилася досить не тривіальною. Адже використати нашу вже відпрацьовану конструкцію опорних рам для СЕС в даному проекті було неможливо. Не було змоги встановити опори крізь будинок, або спертись опорами на його покрівлю. Рішення, яке було прийняте нами – фермова конструкція з малою кількістю масивних опор. В результаті ми отримали надійну просторову конструкцію, та оптимізували витрати матеріалу. В результаті отримали не прив’язану до будинку опорну раму – навіс для сонячних панелей.

Враховуючи розміри та конструктивні особливості рами, в даному проекті її виготовлення було найскладнішим етапом.

Далі все за класикою: якісні фотомодулі JA Solar JAM72S30-540/MR 540 Wp, Mono у кількості 60 шт. та мережевий інвертор Huawei SUN2000-30KTL-M3 потужністю 30 кВт з пристроєм моніторингу для відслідковування статистики роботи СЕС.

Сонячну електростанцію введено в експлуатацію, та отримано договір про купівлю згенерованої електроенергії за “зеленим” тарифом.

Проектна річна генерація такої СЕС становить 35000 кВт*год. на рік, що у перерахунку на чистий прибуток за ЗТ становить близько 5500 USD щороку до 2030р.

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою!

 

 


Поділитися у соціальних мережах: