Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

30 кВт-на сонячна електростанція під Ромнами

30 кВт-на сонячна електростанція під Ромнами
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 72 шт.

Місто Ромни Сумської області славиться своєю прихильністю до малої сонячної енергетики. Влітку 2021 року наша команда INTELENG реалізувала проект домашньої фотоелектростанції в його околицях.

Це класична мережева сонячна станція для роботи по “зеленому” тарифу. Встановивши її, власник домогосподарства перестає платити за електроенергію незалежно від її вартості, та починає отримувати пасивний дохід від продажу екологічних кіловатів державі.

Опора сонячного бізнесу – надійна просторова рама, що виконана з якісного металопрокату, та покрита надійною поліуретановою емаллю. Простота,  надійність та оптимізована вартість – основні критерії, якими ми керуємося при проектуванні та будівництві опорних металоконструкцій для СЕС.

Основне обладнання проекту – сонячні панелі ТОП-рівня JA SOLAR JAM66S30-495/MR у кількості 72 шт., та мережевий інвертор з системою моніторингу Solis-30K-DC-5G.

Соларний кабель KBE, та щит захисту інвертора по стороні змінного струму ETI – обов’язкові складові наших сонячних електростанцій.

Проект, монтаж, запуск, та подальший моніторинг – “ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ” м. Суми.

За рік у м. Ромни така сонячна електростанція згенерує близько 41000 кВт*год, що у перерахунку на чистий прибуток за зеленим тарифом складає 6400 доларів США.


Поділитися у соціальних мережах: