Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

30 кВт сонячна електростанція для забезпечення власних потреб підприємства

30 кВт сонячна електростанція для забезпечення власних потреб підприємства
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 56 шт.

На початку осені 2021 наша команда INTELENG реалізувала ще один проект сонячної електростанції для підприємства. Призначення генеруючої установки – часткове забезпечення власних потреб виробничого об’єкту в електроенергії.

В даному випадку клієнт – відоме не лише в Сумській області сучасне машинобудівне підприємство. Його головний виробничий майданчик має значне базове навантаження. Враховуючи високу вартість та постійне подорожчання мережевої електроенергії запуск власної генерації на базі сонячних панелей дає для підприємства хороший потенціал економії. Адже кожен згенерований від сонця кіловат є спожитий підприємством і не придбаний з мережі.

Цю сонячну електростанцію ми збудували на інверторному обладнанні Solis. Трифазний мережевий інвертор потужністю 30 кВт – модель Solis-30K-5G-DC – що став бестселлером цього року за свої високі експлуатаційні характеристики та конкурентну вартість. Він генерує потужність від фотомодулів у мережу підприємства. Проте, головну скрипку грає export power manager Solis EPM-5G-PLUS. Цей додатковий пристрій, відслідковує споживання підприємства в цілому, та коли це необхідно, штучно знижує потужність сонячної електростанції, аби не допустити генерації електроенергії у зовнішню мережу.

В даному проекті ми використали високопотужні фотомодулі від Abi Solar AB590-78MHC, 590 WP, MONO 182HC потужністю 590 Вт кожна у кількості 56 шт. Сонячна електростанція збудована двома однаковими столами по 28 панелей. Опорна металоконструкція – проста та надійна – виконана з профільного металопрокату з покриттям поліуретановою емаллю.

Огляд роботи даної сонячної електростанції для підприємства є на нашому сайті в розділі Блог. В ньому наведена реальна статистика генерації СЕС за осінь 2021 р., та проведена оцінка економічного ефекту від її впровадження.

Звертайтеся за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: