Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

5 кВт зелений тариф + резервне живлення для дому

5 кВт зелений тариф + резервне живлення для дому
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 12 шт.

Домашня сонячна електростанція може не лише заробляти для вас кошти по зеленому тарифу. За допомогою гібридного інвертора можна також забезпечити резервне живлення будинку. З якісною гібридною сонячною електростанцією ви не помітите відключень електроенергії. Вона виконує миттєве переведення живлення на акумулятор, та використовує енергію від сонячних панелей з максимальною ефективністю.

Саме такий проект реалізувала наша команда INTELENG на початку осені 2022 року у Сумській області. Для вдалої орієнтації сонячних панелей ми збудували опорну металоконструкцію. Її особливість полягає у тому, що фотомодулі розміщені під кутом 40 градусів до горизонту. Це забезпечує підвищену генерацію енергії на початку та в кінці сонячного сезону. А взимку завдяки цьому сніг не тримається на сонячних панелях, що додає їм суттєвої ефективності. Ще однією “фішкою” опорної рами під фотомодулі є те, що вона не заважає, а навпаки допомагає садівництву! Виконуючи роль загороди від вітру або пекучого проміння.

Головне обладнання проекту:

  • гібридний інвертор Solis RHI-5K-48ES-5G – потужність 5 кВт, однофазний
  • фотомодулі JA Solar JAM72S30-540/MR 540 Wp монокристал високої якості, 540 Вт у кількості 12 шт.
  • акумулятор літієвий DYNESS A48100 (4,8 кВт*год. /48 В)

Гібридна сонячна електростанція працює наступним чином. Енергія від сонячних панелей в пергу чергу йде на живлення будинку. Якщо цієї енергії недостатньо, інвертор підмішує необхідну частину з мережі. Коли панелі генерують більше ніж споживає будинок, надлишок продається у мережу по зеленому тарифу. При цьому завжди підтримується зарядженим акумулятор. Коли мережа відключається, він разом з панелями живить навантаження будинку.

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції становить 7000 кВт*год. У перерахунку на виплати по зеленому тарифу це складає тисячу доларів за рік.

Якщо вас цікавить подібне рішення, звертайтесь будь ласка в нашу компанію за безкоштовною консультацією

 

 


Поділитися у соціальних мережах: