Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Автономна сонячна станція 5 кВт

Автономна сонячна станція 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 8 шт.

Домашня сонячна електростанція побудована нашою командою у 2022 році у м. Тростянець, Сумської області.

Проект реалізований на базі гібридного інвертора Luxpower SNA5000. Його особливість у тому, що він може генерувати надлишки енергії від сонячних панелей у мережу за “зеленим” тарифом. Проте для цього необхідно встановити двонаправлений лічильник електроенергії та забезпечити підведену до будинку потужність не менше 5 кВт.

Режим роботи домашньої СЕС – забезпечення власних потреб в електроенергії

Оскільки продаж надлишків генерації не планується на даний час, гібридна СЕС налаштована на забезпечення власних потреб домогосподарства. Максимальна економія на мережевій електриці досягається за рахунок налаштувань інвертора. А саме вибору джерела живлення протягом доби. Так в нашому проекті інвертор підключає мережу до живлення будинку тільки у випадку розряду акумулятора до значення 20 % SOC. Розряд АКБ відбувається в темну пору доби. В цей час на споживання будинку витрачається енергія згенерована вдень сонячними панелями і бережена в акумуляторі. 

В залежності від ємності акумулятора, та споживання будинку, запасу електроенергії часто вистачає на всю ніч до наступного ранку. З настанням світлої пори доби сонячні панелі заряджають акумулятор, та забезпечують живлення будинку. Завдяки використанню сучасних літієвих АКБ, що мають ресурс не менше 3000 циклів заряд-розряд, такий сценарій використання обладнання дає можливість з весни по осінь максимально економити на мережевій електриці.

Резервне живлення від сонячної станції

Гібридна сонячна електростанція забезпечує резервне живлення будинку на випадок відключення мережі. У даному проекті ми встановили літієвий акумулятор ємністю 10 кВт*год. (48 В, 210 А*год.).  Навіть без допомоги від сонячних панелей він забезпечує живлення будинку у режимі економ протягом півтори доби. Тобто у весняно-осінній період, коли сонячна активність висока, такий комплект обладнання точно забезпечить автономну роботу ваших електроприладів протягом тривалого періоду, у разі аварій зовнішнього електропостачання.

За виробництво енергії в цьому проекті відповідають 8 шт. сонячних панелей JA SOLAR JAM72S30-560/GR 560 WP, MONO розташовані по 4 шт. на східну, та західну сторони. Таким чином генерація більш рівномірно розподілена протягом дня. Середнє річне виробництво електрики таким комплектом обладнання складає близько 4000 кВт*год.

Якщо Вас зацікавив цей проект, звертайтесь до нашої команди INTELENG за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: