Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Автономна сонячна станція 5 кВт

Автономна сонячна станція 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 6 шт.

Автономна сонячна станція для приватного будинку, яку наша команда INTELENG побудувала у січні 2023 року в Сумах. Особливість цього проекту полягала в тому, що всього шість сонячних панелей по 410 Вт потрібно було підключити до двох інверторів. Це однофазні автономні інвертори Must один з яких має потужність 3 кВт, а другий 2 кВт.

Монтаж панелей на дах будинку виконаний за допомогою алюмінієвої системи кріплення. Вона забезпечує герметичність покрівлі після монтажних робіт, та надійну фіксацію панелей.

Замовник має трифазне живлення в будинку і придбав по одному інвертору на фазу. Таким чином ми зарезервували живлення по двом з трьох фаз. Також замовник надав для монтажу акумулятори з базових підстанцій зв’язку. Отож ми підключили фактично дві незалежні автономні сонячні станції потужністю 2 і 3 кВт.

Проект покликаний частково забезпечити власні потреби будинку в електроенергії. Також ця система виконує функцію джерела безперебійного живлення і дозволяє працювати важливим електроприладам будинку протягом 8 – 10 годин, навіть без допомоги сонячних панелей.

Звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: