Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Автономна сонячна станція 5 кВт

Автономна сонячна станція 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 7 шт.

Сьогоднішній проект – це показовий приклад того, як резервну систему живлення можна перетворити на повноцінну автономну сонячну електростанцію. Завдяки встановленим додатково сонячним панелям, вона не лише забезпечує роботу електроприладів при відключенні мережі. Власна генерація від сонця мінімізує Ваше споживання з мережі і забезпечує режим автономного живлення об’єкта з весни по осінь.

Восени 2022 року в період частих планових та аварійних відключень електроенергії ми побудували замовнику резервну систему живлення на базі автономного інвертора та літієвого акумулятора. Це джерело безперебійного живлення автоматично переводить навантаження на об’єкті на акумулятор, а коли мережа відновлюється, то заряджає його.

Основні робочі характеристики:

  • потужність живлення від інвертора: 5 кВт (1 фаза);
  • ємкість акумулятора: 10 кВт*год.;
  • тип акумулятора: Li-ion NMC LG Chem 

Взимку до існуючого комплекту обладнання ми додами власну генерацію – сім штук сонячних панелей Longi Solar LR5-72HPH-545M, 545 W сумарною потужністю 3,8 кВт. В такій комплектації автономна сонячна електростанція генерує близько 4000 кВт*год. протягом року. Налаштування інвертора з пріоритетом роботи від акумулятора дозволяють максимально ефективно використовувати енергію від сонячних панелей для власних потреб. А отже мінімізувати споживання з мережі. Відбувається це наступним чином:

  • об’єкт живиться через інвертор від акумулятора, доки запас енергії не знизиться до 50%, при цьому енергія від сонячних панелей йде напряму на живлення навантаження та зарядку АКБ;
  • тільки коли заряд АКБ знизиться нижче 50% інвертор перемикає навантаження на мережу.

Якщо Вас цікавить можливість економити на електроенергії з мережі, а також мати автоматичне джерело безперебійного живлення, ласкаво просимо на консультацію!

 


Поділитися у соціальних мережах: