Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Автономна соснячна станція для дому 5 кВт

Автономна соснячна станція для дому 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 6 шт.

Автономна сонячна електростанція для дому  – це не лише максимальна економія на платіжках за електроенергії. Не лише незалежність від вартості електроенергії. Автономна сонячна станція – це також надійне джерело безперебійного живлення вашого будинку. 

Цю сонячну станцію ми побудували в сезоні 2023 року для сільського будиночка в Сумській області. Через незадовільний стан електромереж в селі замовника, досить частими були аварійні відключення електроенергії. Для запобігання таким неприємностям ми встановили гібридний сонячний інвертор LuxpowerTEK SNA5000 у комплекті з нашим літієвим акумулятором Li-ion NMC LG Chem 12S2p, 156 Ah ємністю 6,85 кВт*год.

За будь-якої погоди, або у нічний час доби такий комплект обладнання забезпечує автономну безперебійну роботи головних електроспоживачів будинку протягом 15 – 18 годин. Звісно вдень роботі акумулятора допомагають сонячні панелі. Вони або живлять поточне навантаження, або заряджають акумулятор. В проекті ми застосували 6 шт. сонячних панелей  бренду Ja Solar потужністю 550 Вт кожна. Сумарна потужність сонячних панелей становить 3,3 кВт. Загалом за рік вони виробляють 3300 – 3500 кВт*год. електроенергії.

Автономна сонячна станція для будинку – запорука стабільної роботи ваших електроприладі, не залежно від погоди чи будь-яких аварій ЛЕП. Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою INTELENG!


Поділитися у соціальних мережах: