Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Додали потужності СЕС на зелений тариф

Додали потужності СЕС на зелений тариф
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 75 шт.

Весною 2022 року наша команда INTELENG виконала замовлення на модернізацію і підвищення потужності існуючої мережевої сонячної електростанції в Сумській області. Ця електростанція працює за правилами “зеленого” тарифу: кожен згенероований в мережу кіловат гарантовано оплачується державою по ціні від 6 до 5 грн. Це залежить від того, коли СЕС була введена в експлуатацію. Тож логічним є бажання власника забезпечити максимальну продуктивність роботи своєї сонячної електростанції. 

Попередній виконавець проекту встановив лише 15 кВт сонячних панелей і тридцяти кіловатний інвертор. При цьому ні щит захисту інвертора по змінному струму, ні прилад для моніторингу роботи станції встановлено не було. 

Ми спроектували розміщення ще одного столу з фотомодулями поряд з існуючим, так, щоб збільшити сумарну потужність СЕС по постійному струму до 32 кВт.

В проекті з підвищення потужності СЕС задіяні сонячні панелі високої якості JA SOLAR JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO у кількості 32 шт. Також ми встановили щит захисту інвертора по змінному струму, та пристрій моніторингу роботи системи. Це дозволяє власнику контролювати робту своєї СЕС, а нам як компанії-інсталятору бути переконаними, що модернізована нами сонячна електрсотанція працює як слід.

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції становить 35000 кВт*год. У перерахунку на “зелений” тариф це складає близько 5,5 тис USD на рік. Щороку до 2029 включно!


Поділитися у соціальних мережах: