Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня гібридна СЕС Deye 6 кВт

Домашня гібридна СЕС Deye 6 кВт
  • Потужність 6 кВт
  • Кількість панелей 16 шт.

Домашня сонячна електростанція – це стабільний пасивний прибуток у літній період від продажу електроенергії по “зеленому” тарифу. А ще вона забезпечує резервне живлення на випадок аварійних відключень мережі. Саме такий проект ми реалізували у сезоні 2023 року у місті Шостка Сумської області.

Сонячні панелі від топ-виробника компанії Ja Solar потужністю 550 Вт у кількості 16 шт. ми розташували на двох різних схилах даху. Вісім на південно-східному і вісім на південно-західному. Така конфігурація розміщення сонячних панелей якраз орієнтована на максимально продуктивну генерацію в ранкові та надвечірні години дня. Сонячні панелі при такому розміщенні не мають явно вираженого піку активності в обід. Східний масив панелей виходить на максимум десь о 10-й ранку, а західний приблизно о 15-й годині дня.

Акумулятор Li-ion NMC LG Chem 12S2p

Для надійного безперебійного живлення ми оснастили дану гібридну СЕС літієвим акумулятором власної збірки ємністю 13,5 кВт*год. Ми зібрали її на базі нових автомобільних блоків Li-ion NMC 12S2p від виробника LG Chem. В нашій АКБ ми використали BMS Jikong на 150А номінального струму. Отже акумулятор легко живить навантаження 6 кВт, що відповідає номінальній потужності інвертора Deye SUN-6K-SG04LP3-EU.

Саме цей чудовий гібридний інвертор ми встановили замовнику. Інвертори Deye мають дуже широкі налаштування режимів роботи і чудово співпрацюють з літієвими акумуляторами без CAN-зв’язку. До речі, наші акумулятори мають надійний металевий захисний корпус. Завдяки цьому їх можна встановити будь де, наприклад,  десь між поличками для інструменту, або й взагалі використовувати їх як полицю під різні речі в гаражі.

Потурбуйтесь про власну енергетичну безпеку разом з нашою командою INTELENG.


Поділитися у соціальних мережах: