Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС 15 кВт

Домашня СЕС 15 кВт
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 34 шт.

Якщо ви колись замислювалися над запитанням: “як забезпечити енергетичну незалежність вашого будинку?” то ми маємо на нього чітку відповідь.

Встановіть сонячну електростанцію, та оформіть її роботу згідно із законом про “зелений” тариф. Це дає змогу не лише забути про платежі за електроенергію, а і заробити за літній період року достатньо коштів, для оплати усіх комунальних платежів навіть взимку. Ще й на відпочинок залишиться.

Втіленням концепції проз’юмерства (виробництва та споживання екологічно чистої енергії) є наш черговий проект сезону 2021. Це 15 кіловатна домашня сонячна електростанція, що забезпечує потреби домогосподарства в електроенергії, а її надлишки продає в мережу за зеленим тарифом.

Всі фотомодулі в даному проекті розміщені на даху будинку. Покрівля є готовою опорною поверхнею, тож встановити сонячні батареї на дах значно дешевше аніж на землю – нічого будувати не треба. Спеціальна алюмінієва система кріплення забезпечує надійну фіксацію фотомодулів на весь термін експлуатації домашньої СЕС. А це не менше 20 років!

Враховуючі конструктивні особливості даху будинку, ми з’єднали сонячні панелі у два поля: східне та південне.

Всього в проекті задіяно 34 шт.  фотомодулів ABI-SOLAR AB450-72MHC. Сумарна потужність станції по постійному струму становить 15,3 кВт

Інвертор – мережевий, трифазний Solis-15K-4G-DC потужністю 15 кВт з системою моніторингу. Ми відслідковуємо роботу усіх збудованих сонячних електростанцій.

Проектна річна генерація електроенергії такої сонячної станції становить 15 000 кВт*год.

Початок експлуатації даної СЕС – серпень 2021р.

Якщо вас цікавить детальна статистика роботи цієї сонячної електростанції, будь ласка зверніться до нас!

 

 


Поділитися у соціальних мережах: