Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС максимальної потужності

Домашня СЕС максимальної потужності
  • Потужність 30
  • Кількість панелей 68 шт.

Серед доступних і безпечних способів інвестування власних коштів на сьогоднішній день в Україні, встановлення в своєму домогосподарстві сонячної електростанції видається найбільш привабливим. Довіра наших співгромадян до інвестицій у “зелений” тариф підтверджується щорічним збільшенням кількості домашніх СЕС на 30 – 50% відносно попереднього року. Отже – “зелений” тариф для приватних домогосподарств працює, і виплати по ньому проводяться вчасно!

Як долучитися до сонячного бізнесу розкажемо на прикладі проєкту, що його реалізувала наша команда  INTELENG в сезоні 2021 року.

Згідно із законом, в межах приватного домогосподарства кожен українець може встановити сонячну електростанцію, підключити її до мережі Обленерго і продавати надлишки генерації за “зеленим” тарифом. Звісно для цього необхідно підвищити потужність підведену до вашого будинку до рівня потужності СЕС, яку ви хочете встановити. Також треба змінити лічильник електроенергії на двонаправлений, що може обліковувати не лише споживання, а і генерацію.

За законом потужність сонячної станції визначається потужністю інвертора по стороні змінного струму і не може перевищувати 30 кВт. Проте по стороні постійного струму (по сонячним панелям) інвертор можно і варто перенавантажити. Виробники інверторів вказують допустиме перевищення потужності панелями від 20 до 30%.

Тобто, на 30 кВт сонячний інвертор можна підключити до 40 кВт сонячних батарей. А, як ми знаємо, кожен кіловат фотомодулів у правильному положенні за рік згенерує близько 1100 – 1150 кВт*год в мережу. Отже сонячна електростанція з 30 кВт інвертором, до якого підключено 40 кВт сонячних панелей згенерує в мережу 42000 – 45000 кВт*год.

Саме таке замовлення ми виконали восени 2021 року. Це домашня сонячна електростанція, потужність по інвертору 30 кВт, по фотомодулях 40 кВт.

Опорою сонячного бізнесу слугує проста та надійна рама з профільної труби з покриттям антикорозійною поліуретановою емаллю. Кріплення панелей на рамі виконано за допомогою алюмінієвих притисків, та композитних підкладок.

Інвертор сонячної електростанції – перевірений і безвідмовний Solis-30K-DC-5G. Вбудована система моніторингу роботи СЕС дозволяє завжди мати доступ до показників станції, та історії її роботи.

Фотомодулі проекту – високопотужні AB590-78MHC від ABi-SOLAR, потужністю по 590 Вт у кількості 68 шт.

Ця сонячна електростанція працює за “зеленим” тарифом від жовтня 2021р. і за останні три місяці 2021го вже згенерувала 6100 кВт*год.

Річний прибуток від роботи такої СЕС за вирахуванням податків складає 6300 USD. При цьому ви більше не сплачуєте за електроенергію, незалежно від її вартості.

Якщо вас цікавлять інвестиції у енергонезалежність та прибутковість вашого домогосподарства завдяки встановленню сонячної електростанції – просимо звертатись за безкоштовною консультацією!

 


Поділитися у соціальних мережах: