Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС потужністю 10 кВт

Домашня СЕС потужністю 10 кВт
  • Потужність 10 кВт
  • Кількість панелей 24 шт.

Уявіть лишень, як круто мати не просто електромобіль, а ще й заряджати його від сонця! Як забезпечити потреби в електроенергії не лише вашого будинку, а й вашого електрокара – покажемо на прикладі сонячної електростанції, яку наша команда INTELENG збудувала в сезоні 2021.

Мова піде про типову домашню сонячну електростанцію мережевого типу. Вона забезпечує потреби домогосподарства в електроенергії з ранньої весни до пізньої осені. В цей період року сонячної активності достатньо, щоб місячна генерація такої станції перевищувала споживання будинку.

Як працює схема “зеленого” тарифу в такому випадку? Дуже просто. Згідно із законом про “зелений” тариф звітним для взаєморозрахунків з Енерою періодом є місяць. Протягом місяця ваша сонячна електростанція генерує у денний час доби електроенергію у зовнішню мережу. Двонаправлений лічильник обліковує об’єм виданої за місяць в мережу електроенергії.

Так само – у вечірній та нічний час доби ваше домогосподарство споживає з мережі електроенергію на усілякі потреби, і на зарядку вашого електромобіля також.

Так от, з досвіду спостережень за генерацією подібних СЕС стверджуємо, що у літній період баланс генерація/споживання буде завжди на вашу користь. Тобто 10 кіловатна сонячна електростанція за літній період року генерує за місяць більше електроенергії, аніж споживає невелике домогосподарство з електромобілем.

Ну а тепер щодо технічних деталей.

Для кріплення фотомодулів на даху будинку ми використали спеціалізовану систему кріплення типу Kripter StringSetter. Анодований алюміній монтажних рейок, та нержавіюча сталь шпильок-гвинтів – запорука відсутності корозії на надійності монтажу на довгі роки експлуатації СЕС.

Фотомодулі від лідера галузі – компанії JA Solar модель JAM66S30-495/MR 495 WP – запорука високих показників генерації сонячної електростанції. Їх у проекті використано 24 шт.

Мережевий інвертор від перевіреного виробника – Solis-10K-4G-DC з вбудованою системою моніторингу, що дозволяє постійно тримати руку на пульсі стану та результатів роботи СЕС.

Проект, монтаж, запуск, та подальший моніторинг – від нашої компанії “ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ”

Річна генерація такої сонячної електростанції у м. Суми складає близько 11000 кВт*год.

Якщо вас цікавить подібне рішення по забезпеченню вашого домогосподарства ЕКО-енергією – будь ласка звертайтесь за консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: