Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС зелений тариф 10 кВт

Домашня СЕС зелений тариф 10 кВт
  • Потужність 10 кВт
  • Кількість панелей 22 шт.

Домашня сонячна електростанція з оформленим “зеленим” тарифом – чудовий варіант пасивного доходу. За кожен згенерований в мережу кіловат держава гарантовано виплачує від 5 до 6 грн. При цьому домогосподарство, де встановлена така СЕС вже не сплачує за електроенергію. Оскільки генерація власної електростанції значно перевищує споживання приватного будинку.

Саме такий проект потужністю 10 кВт наша компанія Інтел Інженірінг реалізувала весною 2022 р в м. Суми.

Для монтажу сонячних панелей ми запроектували опорну металоконструкцію з фермами. Матеріал виконання – профтруба вуглецева з покриттям антикорозійною емаллю. Двір замовника досить невеликий. Тож ми встановили сонячні панелі як сонцезахисний навіс для двору. Завдяки висоті конструкції вона не затіняє аж надто двір, а навпаки створює комфортне розсіяне світло літнього спекотного дня.

В проекті використано 22 шт. монокристалічних сонячних модуля Astronergy CHINT CHSM72M-HC-540 потужністю по 540 Вт кожен. А також мережевий інвертор 10 кВт, 3 ф від Solis Solis-10K-DC-4G. Якісний сонячний кабель KBE, щит захисту та комутації інвертора доповнюють проект.

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції становить 12000 кВт*год. У перерахунку на виплати по зеленому тарифу це складає 1800 USD пасивного доходу щороку до 2029 включно.

 

 


Поділитися у соціальних мережах: