Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС зелений тариф 15 кВт

Домашня СЕС зелений тариф 15 кВт
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 28 шт.

Домашня сонячна електростанція для роботи по зеленому тарифу. Класична мережева СЕС, збудована нашою компанією в сезоні 2023 року. Вона забезпечує власні потреби домогосподарства в електроенергії, та продаж надлишків генерації в мережу за “зеленим” тарифом. Станом на осінь 2023 рокі “зелений” тариф становить 6,37 грн./кВт*год. За вирахуванням податків це складає 5,12 грн. виплат за кожен переданий в мережу кіловат понад власне споживання.

Принцип обліку і розрахунку державою за передану в мережу електроенергію наступний:

  • для оформлення домашньої сонячної станції обов’язково треба встановити в домогосподарстві довнаправлений лічильник, який окремо обліковує споживання з мережі і генерацію в мережу;
  • розрахунковим періодом є календарний місяць
  • якщо за місяць ви спожили з мережі більше ніж згенерували в неї, то ра різницю ви платите по 2,64 грн./кВт*год., якщо навпаки різниця на вашу користь, то ви отримуєте по 5,12 грн./кВт*год.

Дана сонячна електростанція побудована на базі мережевого інвертора Sofar потужністю 15 кВт (3 фази). Сонячні панелі проекту – Ja Solar 550 W у кількості 28 шт. Сумарна потужність по DC становить 15,4 кВт. Проектна річна генерація станції – 16000 кВт*год. Враховуючи власне споживання приватного будинку за рік на рівні 6000 кВт*год. Щорічний чистий прибуток від роботи такої СЕС становить не менше 50000 грн. При цьому ще до економічного ефекту від роботи станції додається щорічна економія від не споживання мережевої електроенергії на рівні 15000 грн.

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою INTELENG

 


Поділитися у соціальних мережах: