Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС “зелений” тариф 15 кВт

Домашня СЕС “зелений” тариф 15 кВт
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 42 шт.

Сонячна електростанція під “зелений” тариф у місті Суми збудована нашою командою в сезоні 2023 року. Цей проект є яскравим прикладом раціонального капіталовкладення в фінансову стабільність домогосподарства. Домашня сонячна станція з оформленим “зеленим” тарифом на продаж надлишків згенерованої електроенергії є стабільним джерелом пасивного доходу для Вашої сім’ї.

Кріплення сонячних панелей на дах будинку

Для бітумної покрівлі в цьому проекті ми застосували надійну алюмінієву систему кріплення сонячних панелей. Між стійками рейок, та покрівлею обов’язково проклеюється якісна бітумна стрічка. Вона є гарантією запобігання протікань покрівлі протягом усього періоду експлуатації сонячних панелей. А це не менше 25 – 30 років. Така система кріплення фотомодулів забезпечує їх надійну фіксацію, що відповідає стандартизованим вимогам виробників панелей. Окрім цього вона забезпечує необхідний вентиляційний зазор між панелями та покрівлею. Це дуже важливо для відведення надлишкового тепла, що його виділяють фотомодулі.

Прибуток по “зеленому” тарифу

В даному проекті ми встановили на дах замовника 42 шт. сонячних панелей JAM54S30-420/GR від компанії JA SOLAR по 420 Вт кожна. Таким чином сумарна потужність сонячної станції становить по DC 17,64 кВт.  Фотомодулі розташовані на трьох різноспрямованих схилах покрівлі. В такій конфігурації сонячна станція генерує протягом року не менше 17000 кВт*год. електроенергії в мережу. Частина цієї генерації споживається домогосподарством протягом денного часу. Додатково домогосподарство споживає мережеву електроенергію в нічний час та взимку. 

Чистий продаж надлишків електроенергії становить за рік приблизно 12000 кВт*год. Ставка “зеленого” тарифу для даної СЕС 5,12 грн./кВт*год. за вирахуванням податків. Чистий прибуток від роботи сонячної станції за рік становить не менше 60 тис. грн. При цьому домогосподарство не сплачує за мережеву електроенергію 10 місяців на рік. 

Домашня сонячна електростанція не просто економить ваші кошти на платіжках за електроенергію. Вона приносить Вам пасивний дохід, що перекриває усі комунальні платежі на утримання домогосподарства. Зелений тариф для сонячної електростанції – це самозабезпечення Вашого дому на довгі роки.

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нашою командою INTELENG.

 


Поділитися у соціальних мережах: