Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня СЕС зелений тариф

Домашня СЕС зелений тариф
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 35 шт.

Черговий проект сезону 2021 року від нашої компанії ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ. Мережева сонячна електростанція номінальною потужністю по змінному струму 15 кВт. Власники домогосподарства, в межах якого встановлюється подібна сонячна електростанція більше не сплачують за мережеву електроенергію. Навпаки, її робота приносить щомісячний прибуток від продажу надлишків генерації у мережу. За кожен кіловат такої електроенергії власник отримує близько 4,5 – 5 грн. Це вже за вирахуванням податків.

Сонячні батареї в даному проекті розміщено на дахах господарчої будівлі. Ми застосували комбіновану систему кріплення. Класичну типу Kripter StringSetter – на похилих дахах. Вона виконана з анодованого алюмінію та нержавіючих шпильок. Та опорні трикутники з оцинкованого профілю для пласкої частини даху.

Фотомодулі проекту JA SOLAR JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO у кількості 35 шт. Сумарна потужність по стороні постійного струму майже 19 кВт.

Мережевий інвертор – трифазний Solis-15K-DC-4G  потужністю 15 кВт.

У такій комплектації сонячна електростанція здатна згенерувати за рік близько 19000 кВт*год. Порахуємо, що приватний будинок за рік споживає близько 5000 кВт*год. Тож різниця між генерацією сонячної електростанції та споживанням будинку буде продана в мережу за зеленим тарифом. Чистий (за вирахуванням податку) прибуток від роботи такої станції становить за рік 2200 USD.

Цікавить подібне рішення? Звертайтеся за безкоштовною консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: