Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція 25 кВт

Домашня сонячна електростанція 25 кВт
  • Потужність 25 кВт
  • Кількість панелей 56 шт.

Будуючи сонячні електростанції наша компанія ІНТЕЛ ІНЖЕНІРІНГ завжди керується правилами здорового глузду. Так, наприклад, якщо в межах вашого домогосподарства можна адекватно розмістити максимум 30 кВт сонячних панелей, то немає сенсу встановлювати інвертор такої ж потужності. Справа в тому, що інвертора потужністю 25 кВт в таком випадку більше ніж достатньо. СЕС з комплектацією 30 кВт по сонячним батареям, та 25 кВт по інвертору забезпечить максимально можливий рівень продуктивності при такій загальній потужності по стороні постійного струму. При цьому ви заощадите кошти на етапі підвищення потужності підключення вашого домогосподарства, та на самому інверторі, оскільки нижча потужність означає і нижчу вартість.

Саме таку сонячну електростанцію ми збудували минулої зими в Сумах.

Для монтажу сонячних панелей були задіяні три різні ділянки:

  • південний схил даху будинку;
  • присадибна ділянка за будинком;
  • плаский дах господарської будівлі.

Через таке різноманіття опорних поверхонь, для установки сонячних батарей було задіяно різні системи кріплення. На похилий дах – класична алюмінієва типу Kripter String Setter. На плаский дах – опорні трикутники з оцинкованого профілю. На землю – наша перевірена багатоопорна рама з профільної труби.

Якісні сонячні панелі – запорука ефективної роботи сонячної електростанції. Саме тому в наших проектах ми найчастіше застосовуємо JA SOLAR. Так і цього разу: 56 шт. JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO було розподілено на три окремі поля, та приєднано до інвертора соларним кабелем від KBE перерізом 6 мм кв.

Інвертор проекту від нашого незмінного партнера – компанії Solis модель Solis-25K-DC-5G потужністю 25 кВт з пристроєм моніторингу. Клієнт відслідковує статистику заробітку по “зеленому” тарифу. Ми, як виконавець проекту, завжди впевнені в тому, що станція працює як слід!

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції становить 32000 кВт*год. за рік.

У перерахунку на щорічний чистий (за вирахуванням податків) прибуток за “зеленим” тарифом це становить близько 5000 USD.

Якщо вас цікавить подібне рішення, будь ласка звертайтеся за консультацією!

 

 

 


Поділитися у соціальних мережах: