Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція на 10 кВт

Домашня сонячна електростанція на 10 кВт
  • Потужність 10 кВт
  • Кількість панелей 28 шт.

Невелика домашня сонячна електростанція , яку ми побудували та запустили саме перед новим 2021 роком. Номінальна потужність СЕС 10 кВт, сумарна потужність по фотомодулям 12,88 Вт. Перенавантаження інвертора по стороні постійного струму майже 30%, що є адекватним максимумом з точки зору ефективності капіталовкладень у додаткові сонячні батареї.

Будинок замовника в цьому проекті зорієнтований не найкращим чином по сторонах світу з точки зору генерацію сонячних панелей. Для того, аби не займати місце на городі та у дворі замовника ми збудували опорну металоконструкцію для цієї сонячної станції з частковою опорою на стовпи паркану, та підняли її над парканом.  Таким чином і місця ця сонячна станція займає досить небагато і генерації фотомодулів нічого не заважає, оскільки немає їх затінення.

Тож по технічній частині. Опорна конструкція під сонячні батареї виготовлена з профільної труби, покрита антикорозійною поліуретановою емаллю. Опори її забетоновані в грунт.

Мережевий інвертор потужністю 10 кВт (3 фази) від перевіреного бренду  Ginlong Solis

Фотомодулі монокристал ТОП рівня від JA-Solar JAM72S20-460Wp потужністю 460 Вт кожна у кількості 28 шт.

Проектна річна генерація такої сонячної станції в Сумах та Сумській області становить 13000 кВт*год. За вирахуванням власного річного споживання будинку можна розраховувати на щорічний чистий прибуток за “зеленим” тарифом на рівні 1000 USD. Ну і приємний бонус: більше не треба буде платити за електроенергію з мережі незалежно від її ціни.


Поділитися у соціальних мережах: