Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція на 15 кВт у Сумах під “зелений тариф”

Домашня сонячна електростанція на 15 кВт у Сумах під “зелений тариф”
  • Потужність 15 кВт
  • Кількість панелей 42 шт.

На замовлення клієнта команда INTELENG у м. Суми спроектувала та втілила в життя домашню сонячну електростанцію для роботи за “зеленим” тарифом. Номінальна потужність фото-електростанції становить 15 кВт.

В якості інвертора обрано надійний Solis-15K-4G. Він дозволяє встановити суттєве перевантаження фото-модулями, а отже досягти максимуму генерації електроенергії. Для цього електростанцію облаштовано високоефективними сонячними панелями від компанії Abi-Solar. Їх потужність становить 400 Вт, а кількість 42 шт.

В якості дахової системи кріплення фотомодулів використано перевірені кріплення Kripter. Опорна конструкція для другого поля фотомодулів виготовлена з профільної труби. Вона покрита антикорозійною поліуритановою емаллю. Соларний кабель від KBE та щит електрозахисту ETI забезпечують надійну безперебійну роботу сонячної електростанції.

Проектна продуктивність pv-системи складає 19000 кВт*год на рік, що у грошовому еквіваленті становить близько 2700 $ чистого пасивного прибутку.

Вітаємо замовника з початком власного сонячного бізнесу, та бажаємо якомога більше сонячних днів!

Компанія INTELENG пропонує своїм клієнтам виконання під ключ проектів сонячних електростанцій будь-якої потужності у Сумах та Сумській області.

Якісні сонячні панелі, надійні мережеві інвертори, акумулятори для накопичення електроенергії, та все необхідне для облаштування фото-електричних систем.

Дивіться інші наші проекти, та слідкуйте за новинами у галузі відновлюваної енергетики на нашій сторінці в Facebook

Звертайтесь, та отримайте вичерпну консультацію від професіоналів.

 


Поділитися у соціальних мережах: