Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція на 30 кВт

Домашня сонячна електростанція на 30 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 72 шт.

Мережева сонячна електростанція для роботи по “зеленому” тарифу номінальною потужністю 30 кВт, яку наша команда INTELENG збудувала цієї зими.

Оскільки вільної землі в домогосподарстві замовника було небагато, ми вирішили використати існуючий гараж як опору для металоконструкції. Вийшло досить компактно з точки зору зайнятої території. Аби заощадити трохи на проекті замовник попросив самотужки збудувати раму. Ми ж зі свого боку надали креслення з виконавчими розмірами.

На опорну металоконструкцію ми встановили 72 сонячні панелі Abi-Solar потужністю 450 Вт кожна. Тож сумарна потужність сонячної станції по стороні постійного струму становить 32,4 кВт – поки що невелике перенавантаження. В майбутньому планується додавання панелей.

Мережевий інвертор Solis-30K-5G з системою моніторингу буде перетворювати струм від сонячних батарей у змінний, та передавати його у мережу за “зеленим” тарифом.

Для підключення фотомодулів до інвертора ми застосували спеціальний соларний кабель KBE. Для захисту інвертора від можливих уражень зі сторони мережі встановлено щит захисту і комутації на обладнанні компанії ETI.

Така сонячна електростанція у м. Суми за рік генерує близько 36000 кВт*год. електроенергії. На перерахунку у “зелений” тариф це становить майже 5600 USD чистого оподаткованого прибутку (без урахування власного споживання домогосподарства).


Поділитися у соціальних мережах: