Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція в Сумському районі

Домашня сонячна електростанція в Сумському районі
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 69 шт.

Наприкінці весни 2021 наша команда INTELENG успішно побудувала мережеву домашню сонячну електростанцію для роботи за “зеленим” тарифом.

Номінальна потужність станції 30 кВт. Вона наземного розміщення і складається з двох сусідніх столів фотомодулів. Розрив між столами – побажання замовника, яке ми без проблем і ускладнень могли задовольнити.

Інвертор Solis-30K-5G, який ми встановили перетворює енергію від 69 шт. pv-модулів  JAM66S30-495W. Виробник  панелей – лідер галузі компанія JA Solar.

Традиційна опорна металоконструкція з вуглецевої труби з двошаровим покриттям антикорозійною поліуритановою емаллю – надійна опора сонячного бізнесу. Такий тип рами для сонячних панелей потребує значно вищих навичок проектування та будівництва від виконавця проекту, у порівнянні наприклад із конструкціями з оцинкованого профілю. Проте їх значно нижча вартість є суттєвою перевагою для замовника. Ми завжди прагнемо до адекватної вартості будь-якого проекту сонячної електростанції. Тож на нашу думку, “чорна” але якісно виконана рама є найкращим рішенням з точки зору вартість-ефективність.

Ця сонячна електростанція оснащена якісним соларним кабелем від KBE, та щитом захисту інвертора по стороні змінного струму.

Система моніторингу, яку ми встановили на даній СЕС дозволяє нам – компанї-інсталятору бути певними, що сонячна електростанція працює як слід, та збирати важливі статистичні дані з її роботи. Так само і замовник завжди бачить статус та результати роботи своєї сонячної електростанції.

Проектна річна генерація такої сонячної електростанції у Сумській області чи у місті Суми становить близько 37000 кВт*год.. У перерахунку на чистий прибуток за “зеленим” тарифом це становить 5800 USD на рік.

Звертайтеся за консультацією!

 


Поділитися у соціальних мережах: