Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт

Домашня сонячна електростанція “зелений” тариф 30 кВт
  • Потужність 30 кВт
  • Кількість панелей 100 шт.

Ще один проект домашньої сонячної електростанції наша компанія Інтел Інженірінг реалізувала на зламі 2021 і 2022 років. Це класична схема “зеленого” тарифу для приватних домогосподарств в Україні. Кожен домовласник має право встановити сонячну електростанцію біля свого дому і продавати державі екологічно чисту електроенергію. За це ДП “Гарантований покупець” через постачальника універсальних послуг платить такому власнику домашньої СЕС близько 5 грн. за кожен кіловат.

Сонячна електростанція, про яку йде мова складається зі 100 шт. сонячних модулів JA SOLAR JAM54S30-405/MR 405 WP, MONO. Їх сумарна потужність становить 40,5 кВт. Для монтажу сонячних батарей ми побудували просторову опорну металоконструкцію з профільної труби, що має двошарове покриття антикорозійною емаллю. Таке рішення забезпечує захист від корозії металу на довгі роки.

 

Сонячний інвертор, що перетворює постійний струм від фотомодулів у змінний, та передаю його у зовнішню мережу – Solis-30K-5G-DC номінальною потужністю 30 кВт. Він має вбудовану систему моніторінгу, тож як компанія-інсталятор ми завжди маємо змогу відслідкувати стан СЕС та подивитися статистику її роботи. Так само і замовник постійно відслідковує результати роботи своєї сонячної станції та веде облік заробленим коштам.

Ця домашня сонячна електростанція введена в експлуатацію у квітні 2022 року, договір на “зелений” тариф укладено. За червень 2022 р. ця станція згенерувала 6900 кВт*год. екологічно чистої електроенергії. Лише за цей місяць вона принесла власнику 1000 USD чистого прибутку.

Загалом річна генерація такої сонячної електростанції становить 42000 кВт*год., що у перерахунку на чистий дохід складає 6,5 тис. доларів США.

Долучайтесь до сонячної енергетики разом з нами!

 

 


Поділитися у соціальних мережах: