Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Домашня сонячна станція 5 кВт

Домашня сонячна станція 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 8 шт.

Домашня сонячна станція для забезпечення власних потреб будинку в електроенергії. Типовий проект домашньої СЕС, що ми реалізували його у лютому 2023 року.  Це п’яти кіловатна генеруюча установка на базі автономного інвертора та сонячних панелей. В комплекті також Li-ion NMC LG Chem 12S2p, 156 Ah, 6,85 kWh акумулятор нашого виробництва. Він забезпечує резервне живлення будинку на випадок відключення мережі.

Сумарна потужність сонячних панелей становить 4,4 кВт. Ми розташували їх з південною орієнтацією частково на даху господарської будівлі, частково на опорній рамі у дворі. У такій комплектації сонячна станція генерує протягом року 4500 – 4800 кВт*год. Завдяки налаштуванням інвертора, що забезпечують частковий щоденний розряд акумулятора, досягається ефект нульового споживання з мережі протягом літнього періоду (5 – 6 місяців на рік)

Автономний інвертор Growat оснащений пристроєм моніторингу і має зручний додаток, що дозволяє відслідковувати статистику роботи сонячної станції. Тож долучайтесь і Ви до сонячної енергетики та подбайте про власну енергетичну незалежність разом з нашою командою INTELENG

 


Поділитися у соціальних мережах: