Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Джерело безперебійного живлення 5 кВт

Джерело безперебійного живлення 5 кВт
 • Потужність 5 кВт
 • Кількість панелей
 • Ємкість акумулятора 5 кВт*год.

Джерело безперебійного живлення – це комплект обладнання, що забезпечує живлення ваших електричних приладів у разі відключення централізованого електропостачання. Через автономний інвертор підключається або окрема група навантаження – те, яке має працювати у разі відключення мережі. Або увесь будинок в цілому. Кілька таких проектів для резервування роботи приватних будинків ми побудували восени 2022 року.

 

З чого складається ДБЖ

Вони є досить типовими.  Складаються з автономного інвертора, акумулятора та щита підключення ДБЖ в електросхему будинку. Зазвичай, монтаж та підключення цього обладнання займає один робочий день. Працює така система резервного живлення наступним чином.

 1. Інвертор живить підключене до нього навантаження від мережі і при цьому утримує зарядженим акумулятор за рахунок енергії з мережі також.
 2. Коли відбувається відключення, інвертор миттєво переводить живлення навантаження на акумулятор. В залежності від потужності споживання та ємкості акумулятора Ви забезпечені електрикою протягом якогось часу. Це може бути кілька годин, а може і добу – дві.
 3. Коли мережа знову з’являється, інвертор переводить живлення Ваших приладів на мережу і заряджає акумулятор до стану повного заряду.

Робочі параметри комплекту обладнання наступні:

 • номінальна потужність інвертора 5 кВт 220 В
 • акумулятор – літій-іонний власного виробництва нашої компанії
 • ємкість акумулятора – 5 кВт*год, номінальна напруга 48 В

Особливістю даного комплекту є використання саме літієвого акумулятора. Окрім високого струму розряду, що відповідає номіналу потужності інвертора 5 кВт, він також дозволяє і високу потужність заряджання. Струм заряду до 80 А є нормальним значення для наших літієвих акумуляторів. При напрузі 48 В це становить до 4 кВт потужності зарядку АКБ. В період стабілізаційних відключень з графіком -4/+2 такі резервні системи дозволяли за дві години зарядити акумулятор.

Який час резерву забезпечує ДБЖ

Це залежить від реальної потужності споживання. Зазвичай, в режимі живлення від АКБ клієнти намагаються мінімізувати необов’язкові витрати електроенергії і залишають увімкненими лише необхідні прилади. В такому режимі потужність споживання будинку становить приблизно 500 Вт. При цьому працюють:

 • освітлення кімнат;
 • холодильник;
 • циркуляційний насос та автоматика системи опалення;
 • інтернет і телебачення;
 • комп’ютер, ноутбук та телевізор

З досвіду наших клієнтів знаємо, що в такому режимі споживання наші акумулятори 5 кВт*год. тримали навантаження протягом 11 – 12 годин.

Якщо Вам необхідне надійне джерело безперебійного живлення, запрошуємо звертатися за консультацією!

 


Поділитися у соціальних мережах: