Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Джерело безперебійного живлення для квартири

Джерело безперебійного живлення для квартири
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей

Забезпечити резервне електроживлення всієї квартири на випадок відключення мережі допоможе ось такий комплект обладнання. Ми запустили цей проект у грудні 2022 року. Це безперебійник на всю квартиру потужністю живлення 5 кВт з акумулятором ємністю 6,5 кВт*год.

Розташування подібного ДБЖ для квартири варто проводити або у підсобних кімнатах, якщо вони є, або, як у нашому випадку, в зовнішньому тамбурі. Адже подібні автономні інвертори мають активне охолодження, отже вони майже постійно видають шум від роботи вентиляторів. Інвертор забезпечує безперебійне живлення всіх електроприладів у квартирі. У разі відключення мережі відбувається миттєве переключення на акумулятор.

Акумулятор даного проекту – це наша власна збірка з призматичних комірок Li-Ion NMC  з вбудованою платою BMS балансування та захисту комірок акумулятора. Конфігурація акумулятора 14S, номінал напруги комірок 3,7 В, ємність 130 А*год. Отже номінальна ємність АКБ становить 6,7 кВт*год. При стандартному споживанні електроприладів квартири на рівні 350 – 400 Вт такого запасу електроенергії вистачить на 15 – 18 годин автономної роботи.

Подбайте про свою енергетичну безпеку разом з нашою командою INTELENG

 

 


Поділитися у соціальних мережах: