Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Джерело безперебійного живлення для виробничого підприємства

Джерело безперебійного живлення для виробничого підприємства
  • Потужність 8 кВт
  • Кількість панелей
  • Ємкість акумулятора 13,5 кВт*год.

В умовах можливих періодичних відключень електроенергії нашим підприємствам критично важливо мати безперебійні системи живлення. Адже бізнес, що працює без збоїв і перерв це запорука стабільної економіки, а отже і країни в цілому. У складний період осені 2022 року наша команда INTELENG активно будувала резервні системи живлення як для приватних домогосподарств, так і для підприємств. Яскравий приклад джерела безперебійного живлення для виробництва – наш сьогоднішній проект. 

Це комплект обладнання для безперебійного живлення з потужністю інвертора 8 кВт та запасом енергії в акумуляторі 13,5 кВт*год. Наш замовник – сумське підприємство з пошиття одягу. Його виробничі потужності складаються з двох цехів у кожному з яких працює близько 20 швейних машинок, праски, парогенератори та інше обладнання. 

Завданням проекту було забезпечити резервне живлення виробництва впродовж трьох-чотирьох годин з автоматичним вводом резерву.

Для цього збудували для кожного цеху джерело безперебійного живлення, до складу якого увійшли:

  • автономний інвертор ISMPPT BFP 8000 AXIOMA;
  • літій-іонний акумулятор 312 А*год, 48 В (13,7 кВт*год.) ILION 13;
  • щит захисту та підключення інвертора.

Алгоритм роботи ДБЖ інвертора-акумулятор наступний

  1. Інвертор живить підключене до нього навантаження від мережі 220 В, поки не станеться відключення
  2. При відключенні зовнішньої мережі, інвертор переключає навантаження на АКБ. Це відбувається за 10 – 20 мс, все обладнання продовжує роботу
  3. Коли мережа відновлюється, інвертор переводить живлення навантаження на мережу і починає зарядку акумулятора.

Ми використали у проекті однофазний автономний інвертор потужністю 8 кВт, оскільки сумарно підключене до нього обладнання може споживати до 7,5 кВт потужності. У якості акумулятора, ми застосували нашу літієву збірку ємкістю 13,5 кВт*год. Вона забезпечує резервне живлення виробництва протягом 3 годин при розрахунковому навантаженні 3,5 – 4 кВт.

Завдяки збудованим джерелам безперебійного живлення підприємство працювало увесь робочий день, а не згідно графіків відключення. 

Якщо Вас цікавить подібне рішення і для Вашого бізнесу, просимо звертатися за консультацією.

 


Поділитися у соціальних мережах: