Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридизація мережевої СЕС з резервним живленням 6 кВт Deye

Гібридизація мережевої СЕС з резервним живленням 6 кВт Deye
  • Потужність 6 кВт
  • Кількість панелей 22 шт.

Мережеві сонячні електростанції, як відомо, при відключеннях електроенергії також зупиняють свою роботу. При цьому сонячні панелі переходять в режим холостого ходу і не виробляють електрику. Як змусити сонячні панелі працювати при відключеннях мережі покажемо на нашому сьогоднішньому проекті.

В сезоні 2023 року до нас звернувся замовник з запитом на часткову гібридизацію існуючої мережевої СЕС. Ідея проекту в тому, щоб отримати автоматичне резервне живлення будинку, та задіяти сонячні панелі при відключеннях мережі.

Для цього ми встановили додатково якісний гібридний інвертор Deye SUN 6 kW. Зі всього масиву сонячних панелей ми виділили 22 шт. та перепідключили їх з мережевого інвертора на гібридний. Сумарна потужність по сонцю склала 6,8 кВт. Для надійного безперебійного живлення будинку ми виготовили літієвий акумулятор на нових Li-ion NMC LG Chem елементах ємністю 10 кВт*год.

Як працює сонячна станція при відключеннях електроенергії?

Поки є напруга зовнішньої мережі новий інвертор Deye генерує енергію від сонячних панелей для забезпечення власних поточних потреб будинку. Все, що будинок не встигає спожити інвертор направляє в мережу за “зеленим” тарифом. 

Коли мережа зникає гібридний інвертор продовжує споживати енергію від сонячних панелей для забезпечення поточних потреб будинку, та для заряджання акумулятора при необхідності. 

Встановлений комплект обладнання забезпечує гарантоване резервне живлення будинку протягом тривалого часу в період з березня по жовтень включно.

Якщо Вас цікавить подібне рішення для Вашого будинку, будь ласка звертайтесь до нас за консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: