Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна домашня СЕС Luxpower 5 кВт

Гібридна домашня СЕС Luxpower 5 кВт
  • Потужність 5 кВт
  • Кількість панелей 6 шт.

Гібридна домашня сонячна електростанція на базі інвертора LuxpowerTEK SNA5000 – якісне обладнання за адекватну ціну. Цей проєкт ми реалізували восени 2022 року в місті Суми. Він є яскравим прикладом розширення можливостей домашньої сонячної електростанції під зелений тариф. В замовника вже була побудована нами 25 кіловатна мережева СЕС. Вона забезпечувала власне споживання будинку, та приносила щомісячний прибуток від продажу електрики в мережу.

Переваги інвертора LuxpowerTEK SNA5000

Аварійні відключення електроенергії потребували надійного рішення з безперебійним живленням, та забезпеченням резерву на 8 – 10 годин для приватного будинку. Для вирішення цього завдання ми застосували надійний гібридний інвертор LUXPOWER SNA5000 WIDE PV потужністю 5 кВт. Серед особливостей цього інвертора слід відзначити:

  • якісні комплектуючі та офіційна гарантія в Україні 2 роки;
  • два окремих MPPT трекера для підключення сонячних панелей сумарної потужності до 6,4 кВт;
  • окремий вхід генератора, та робота з будь-якими паливними генераторами;
  • детальний моніторинг роботи, та можливість віддаленого налаштування параметрів;
  • генерація надлишку енергії від панелей в мережу за зеленим тарифом.

Резервне живлення у випадку відключення мережі забезпечується за рахунок частини сонячних панелей замовника, які ми підключили до інвертора LUXPOWER. А ще, за допомогою LiFePo4 акумулятора DYNESS A48100. Його ємкість становить 4,8 кВт*год. і в режимі звичайного навантаження він забезпечує резервне живлення будинку протягом 8 – 10 годин. Навіть без допомоги сонячних панелей.

Робота гібридної СЕС з інвертором LuxpowerTEK SNA5000

Щодо фотомодулів, то до гібридного інвертора ми підключили 6 шт. встановлених раніше JAM72S30-540/MR 540 WP сумарною потужністю 3,2 кВт. А оформлений раніше для мережевої станції зелений тариф дозволяє надлишки від цих сонячних панелей також продавати по 5 грн./кВт*год. Як це відбувається покажемо на скріні з моніторингу системи.

Загалом, протягом року така гібридна сонячна електростанція виробляє 3500 кВт*год. електроенергії за рахунок підключених сонячних панелей. Вона допомогла нашому замовнику комфортно перечекати часи аварійних відключень. Навіть без допомоги фотомодулів інвертор живив навантаження від акумулятора, а коли світло з’являлося , за дві години заряджав літієвий акумулятор від мережі.

Якщо Вас цікавить подібне рішення для Вашого будинку, ласкаво просимо звертатися за консультацією!


Поділитися у соціальних мережах: