Ми працюємо
по всій Україні
Задайте питання прямо нам:
Telegram

Гібридна сонячна станція 10 кВт 3 фази

Гібридна сонячна станція 10 кВт 3 фази
  • Потужність 10 кВт
  • Кількість панелей 24 шт.

Гібридна сонячна електростанція – це універсальна система енергозабезпечення Вашого будинку. Яскравий представник такого класу – наш минулорічний проект в м. Суми. Домашня гібридна сонячна електростанція під ключ. Інвертор 10 кВт 3-фазний. Сумарна потужність сонячних панелей – 13 кВт. Ємкість акумулятора – 10 кВт. Вона виконує кілька завдань одночасно.

Забезпечення власних потреб будинку в електроенергії

За рахунок генерації сонячних панелей гібридна СЕС забезпечує споживання Вашого будинку протягом світлового дня. Надлишок генерації може також бути запасений в акумуляторі і використаний вночі. 

Продаж електроенергії по зеленому тарифу

Оскільки в денний час доби сонячна станція 10 кВт генерує значно більше енергії, аніж споживає домогосподарство, то більша частина її направляється у зовнішню мережу. Так відбувається продає електроенергії за зеленим тарифом. Нагадаємо, що станом на березень 2023 року в Україні продовжується оформлення зеленого тарифу для приватних домогосподарств. Середня ставка його, за вирахуванням податків становить 5,5 – 6,0 грн./кВт*год.

Безперебійне живлення

У разі відключення мережі гібридна СЕС виконує функцію безперервного живлення Вашого будинку. Інвертор миттєво переводить навантаження на акумулятор і сонячні панелі. Якщо потужності від фотомодулів вистачає аби покрити навантаження, то акумулятор навіть не приймає участі в роботі. В такому разі він забезпечує опорну напругу для роботи інвертора. Якщо ж відключення стається в нічний час доби, то за рахунок літієвого акумулятора ємкістю 10 кВт*год. ви маєте в середньому 18 – 20 годин резерву.

В даному проєкті ми розмістили сонячні панелі на південному та східному схилах даху. Система кріплення фотомодулів виготовлена з анодованого алюмінію, а монтажні шпильки з нержавіючої сталі. Таке рішення забезпечує високу надійність фіксації панелей на даху, та гарантовану відсутність корозії металу. З такою системою кріплення Ви можете бути певні, що іржа не потече по Вашому даху.

Фотомодулі проєкту  JA SOLAR JAM72S30-540/MR 540 WP, MONO потужністю 540 Вт у кількості 24 шт. 11 з них орієнтовані на південь, 13 – на схід.

Інвертор гібридний SOLIS RHI-3P10K-HVES-5G має потужність 10 кВт, 3 фази. Він обладнаний системою моніторингу, яка дозволяє нам тримати руку на пульсі роботи всього комплексу. HVES в маркуванні цього інвертора означає, що він може працювати лише з високовольтними літієвими акумуляторами з сумісними протоколами CAN-зв’язку. 

Саме такою є система зберігання енергії від Pylontech Force-H2. Це літій-залізо-фосфатний високовольтний акумулятор з вбудованим блоком керування. Він складається з трьох секцій по 3,5 кВт*год. ємкістю кожна. Сумарна ємкість такого акумулятора 10,5 кВт*год.

Завдяки збудованій гібридній СЕС наш замовник досить комфортно пережив часи аварійних відключень електроенергії восени 2022 – взимку 2023 років. З приходом весни дана сонячна електростанція в основному працює на продаж електроенергії в мережу за зеленим тарифом. 

Якщо Вас цікавить подібне рішення, просимо звертатися за консультацією


Поділитися у соціальних мережах: